Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Sık ve zor dışkılama
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Sık ve zor dışkılama
Sık ve zor dışkılama 6 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
ilk önce dışkılamadan sonra makat içinde dışkı yada gaz kalmış gibi bir şey hissediyordum ve ne kadarda zorlasam çıkmıyordu ve 2 günde bir lavobaya giderdim daha sonraları makat içini parmakla kontrol ettim ve bir şey yokdu sonra dan sonraya daha çok dışkılama hissi her an lavoboya gidecek gibi dışkıda çok nadiren kan ve mukus görülüyor ve dışkı daha yumşak şekilsiz çok çabuk ishal olup düzelebiliyor . ve makat içindeki kalan dışkıyı parmakla çıkarma veya yapamadığım dışkıyı makat içini uyararak dışkılama gibi takıntılar oluştu ve sık dışkılama yapmakdayın çok düzensiz bir lavoboya gıtme alışkanlığı oldu günde 4 defa ile 1 defa arası değişiyor ve buda günlük yaşamda beni çok etkiliyor sorunum sizce ne olabilir
sadi1990 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 5
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 17/08/2017 13:08 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Sık ve zor dışkılama 6 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Size tekrar geçmiş olsun. Beş ay önce benzer bir sorunuzu (www.taviloglu.com/forum/index.php?option...catid=36&id=6061) yanılamıştık. Bu mesajınızda ise, dışkılama zorluğu ve aralıklı dışkıda kan yakınmalarınız olduğunu belirtmişsiniz. Parmak desteği ile dışkılama yapıyor olmanız, dışkılama zorluğu sorununun ileri boyutta olduğunun göstergesidir. Bu yakınmalarınız: hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), huzursuz bağırsak sendromu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/rektal-prolapsus-makat-sarkmasi.html), rektosel (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/rektosel.html), rektal intussusepsiyon (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), anismus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html), bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), vb. çeşitli nedenlerle görülür. Sorununuz için bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Son Düzenleme: 17/08/2017 13:20 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Sık ve zor dışkılama 6 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
Parmak yardimi olmadanda isimi gorebiliyorum makat icini temizleme ve parmak yardimi biraz alislanlik olmus gibi ve bu sorunlar parmak yardimi aldiim icin basladi parmak yardimini biraksam duzelirmi sizce
sadi1990 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 5
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1