Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Rektal Prolapsus
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makat Sarkması
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Rektal Prolapsus
Rektal Prolapsus 10 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
Merhaba ben 20 yaşındayım ve raktal prolapsus hastalığını yaşıyorum askerdeyim ve askerde ameliyat olucam ama korkuyorum benim bağırsağım dışarı çıkıyo ve kendi elimle içeri koyuyorum ve son zamanlarda büyük abdestimi zor tutar oldum benim sorum ameliyatı askeriyede olmam ne kadar sağlıklı ve ilerde beni ne gibi olumsuzluklar karşılar ve ameliyat oldukdan sonra hastalığımın iyileşmesinde ne gibi gelişme olucak ben sizi bir kere aramıştım bilgi almak için ama ulaşamadım lütfen bilgi verirseniz sevinirim bu ameliyat askeriyede olucak kadar basit bi ameliyatmı yan etkileri olurmu off ya 20 yaşında saçlarım beyazladı lütfen Allah rızası için bişeyler yazın Şimdiden teşekkür ediyorum düşündüğüm zaman hastalığımı kendi kendime gözümden yaş geliyo araştırdıkca morelim bozuluyo ameliyat video su izledim çok kötü görünüyo dayanamıyorum ameliyatın yan etkileri neler bütün yazınızı okudum benim yaşımdaki biri için bu hastalık ne kadar normal şimdiden vericeğiniz cevap için teşekkür ediyorum.Allah razı olsun
walpers (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Rektal Prolapsus 10 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Bana telefon ile ulaşamamanız gayet doğal, zira her gün gelen yüzlerce telefonu ekibimiz yanıtlar ve ben hiçbir hasta ile muayene öncesi ön görüşme yapmam. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ameliyat önerilen bir hastaya ameliyatı ile ilgili açıklamaları farklı bir hekimin değil, bizzat ameliyatı gerçekleştirecek olan hekimin yapması gerekir. Ameliyatların sonuçları; hastanın risk faktörlerine, seçilen cerrahi yönteme, uygulanan merkeze, uygulayan cerraha, kullanılan araç ve gerece göre değişkenlik gösterebilir. Ancak, ‘’askeri cerrah’’ veya ‘’sivil cerrah’’ farkı diye bir gerçek yoktur. Cerrahlar ameliyat öncesinde hastalarını ameliyat tekniklerin farklılıkları, avantaj ve dezavantajları ve olası komplikasyon oranları hakkında bilgilendirirler. Bu nedenlerle, farklı bir cerrahın görüş bildirmesi ve telkinlerde bulunmasının, tedaviye olumsuz etkileri olabilir. Lütfen size ameliyat öneren cerraha veya cerrahlara başvurunuz ve mevcut sorularınızı kendisine aktarınız.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Son Düzenleme: 03/12/2013 16:39 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Rektal Prolapsus 10 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
sağolun en azından cevap yazdınız.
walpers (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1