Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Antral gastrit,Sliding tipi hiyatal herni,refluozf
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Endoskopi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Antral gastrit,Sliding tipi hiyatal herni,refluozf
Antral gastrit,Sliding tipi hiyatal herni,refluozf 12 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0  
Sayin Hocam

Oncelikle size selamlarimi sunmak istiyorum hocam.Formunuzu gordum ve ne kadar bilgilendirici ve sabirli oldugunuzu gorunce size guven duygusu icinde danisma istegi duydugumu belirtmek istiyorum!

Hocam benim sikayetim bundan yillar once panik atakla baslamisti ;bogazda takilma,yutkunma guclugu seklideydi,ve panik atak tedavisi sonrasinda gecti.Hatta panik atak ilaclari asiri derecede istahimi actigi ve cok yemek yedigim halde hic sikayetim olmamisti.Fakat ara ara bu giciklanma artiyordu(agza gelen sivi yok ama tukuruk artisi ve yanma var ).ve ben artik tedirdin olup arastirma yapinca doktora gitme gereksinim gordum ve bugun Gastroskopi yaptirdim.Sonuclarim asagidaki gibidir :

OZEFAGUS : Ozefagus mukozasi 38 cm'de gecildi.Ozefagus mukozasi alt ucu odemli ve hiperemik idi.Ozefajit mevcut idi.

MIDE: Retrofleksiyonda sliding tipi hiatal herni saptandi.Kardia ve fundus mukozasi dogal idi.Korpus ve antrum hafif odemli ve hiperemik idi.Safra reflusu mevcut idi.Biopsi alindi.Pilor forme idi.

DUODENUM: Bulbus dogal idi, duodenum 2. segmenti normal idi

Sayin hocam acaba bu bulgular benim icin cok buyuk tehlike arz eder mi!? Kanser suphesi beni sarmis halde.Hastaliklara karsi cok hassas biriyim ben ve cok stres yapmis bulunmaktayim! Kanser risk gurubuna giriyor olabilir miyiim ? Yoksa bu sonuclarin bir tedavisi ya da daha dogrusu EN IYI TEDAVISI ne olmalidir sizce!? Ben ne gerekirse yapmaya hazirim ! Bana onerilerinizi sunarsaniz cok mutlu olurum hocam! Sizden cok rica ediyorum!

Sagilarimla
Suvari84 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 21/12/2011 00:09 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Antral gastrit,Sliding tipi hiyatal herni,refluozf 12 Yıl, 4 Ay önce Karma: 1  
Bu web sitesinin amacı, üyelik aşamasında da açıkça belirtildiği gibi, hiçbir zaman sanal ortamda tetkik sonuçları üzerinde yorum yapmak değil, sorunu olan kişileri tedavileri öncesinde doğru yönde bilgilendirmektir. Bu tetkiklerin ne amaçla istenildiği bilemeyeceğimden, yorumu benim değil, tetkiki isteyen meslektaşlarımın yapması gerekir. Benden ikinci görüş için randevu almak istemeniz durumunda, gerekli irtibat telefonu web sitesinde belirtilmiştir. Acil şifa dileğiyle.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1