Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kolonoskopi korkum
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Endoskopi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kolonoskopi korkum
Kolonoskopi korkum 7 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhabalar benim bir kac sorularım var, hocam şimdi bende çok buyuk abdeste cıkma, acil dıskılama istegi, karında cok fazla gurultu, dıskıda kan, bu kan kuru ve damla seklinde ve 2-3 kere dıskılama yaparken ve peceteye sildigimde taze kan geldi. bu sikayetlerle doktora gittim ve doktor makatta catlak oldugunu ve kolonoskopi olmami istedi 2 kasim'a gun verdi, hocam ama ben diskilama yaparken fazla ikinmam ben,doktor kolonoskopide sedasyon yapacagız dedi yani hatirlamayacakmiyim ben kolonoskopi yapıldıgı zamanı biraz korkum var,hocam bide henuz yasim 15 kolon kanseri olabilirmiyim cok korkuyorum internetten arastirdim kolon kanseri vs vs yaziyor bu konu hakkinda beni bilgilendirirseniz sevinirim .
kmlbdr28 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kolonoskopi korkum 7 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Evladım geçmiş olsun. Acil dışkılama isteği, karında gurultu ve dışkıda kan (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/diskida-kan.html) yakınmalarınız nedeni ile başvurduğunuz hekimin makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) olduğunu belirlediğini ve kolonoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/kolonoskopi.html) talep ettiğini yazmışsınız. Bu konuda kolon kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html) endişesi taşıdığınızı belirtmiş ve ekibimizden bu konuda görüş talep etmişsiniz. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz başka bir hekimin veya ekibin muayenesi sonrasında sanal ortamda herhangi bir tetkikin gerekliliği, detayları veya sonuçları, bir ilaç, tedavi veya ameliyatın gerekliliği, etkinliği yada olumsuz etkileri gibi konularda yorum yapmamaktadır. Lütfen muayenenizi gerçekleştiren ve tedavinizi düzenleyen meslektaşımıza veya ekibe başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi işleri daha karmaşık hale getirebilir. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1