Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat genişletme ameliyatı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat genişletme ameliyatı
*
Makat genişletme ameliyatı 7 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
hocam ben bundan 5 ay önce basur ameliyatı oldum.
doktorum bana , senden bir avuç et aldık. sendeki ilerlemişti ve hepsini temizledik .demişti..
hocam ben büyük abdest sırasında zorlanıyorum ve işaret parmak çapımda dışkılama oluyor ve sürekli varmış hissi oluyor.
günde 3 veya 4 kez ayakyoluna çıkıyorum fakat
ya az geliyor yada hiç gelmiyor...
ben bu durumu doktorum ile paylaştım ve bana kremler verdi.
kremlerimi kullandım. fakat hala aynı durumdayım.
hocam ben öğrenciyim ve bu durumdayken hiçbirşekilde
ders çalışma istegim olmuyor. sizden öğrenmek istedigim
makat genişletme ameliyatının vermiş oldugu agrı kaç günde geçebilir. çünkü artık eski halime kavuşup derslerime konsantre olmak istiyorum. bu duruma artık tahammül edemiyorum...
herşey için teşekkürler...
hayırlı görevler hocam.
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat genişletme ameliyatı 7 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda, 5 ay kadar once geçirmiş olduğunuz hemoroid ameliyatı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) sonrasında makat darlığı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-darligi.html) sorunu yaşadığınızı belirtmiş ve ekibimizden bu nedenle uygulanacak bir ameliyatın seyrini öğrenmek istemişsiniz. Ameliyat kararı alınan bir hastanın ve yakınlarının ameliyat öncesinde var olan soru ve çekincelerine, sadece ameliyatını gerçekleştirecek olan cerrah veya cerrahi ekip yanıt verebilir. Ameliyatların süreci ve sonuçları; hastanın mevcut durumuna, olası risk faktörlerine, seçilen cerrahi yönteme, tercih edilen anestezi yöntemine, uygulayan cerraha, uygulanan merkeze, kullanılan araç, gereç ve teknolojiye göre değişkenlikler gösterebilir. Cerrahlar ameliyat öncesinde hastalarını ve yakınlarını, ameliyat tekniklerin farklılıkları, avantaj ve dezavantajları ve olası komplikasyon oranları, ameliyatta kullanacakları özellikli cihaz ve malzemeler, ameliyatın sonuçları ve vücutta oluşturacağı değişiklikler, ameliyatı takiben gerekebilecek ek tedaviler (kemoterapi, radyoterapi, hedefli tedaviler, atom tedavisi vb.) ve eğer varsa ameliyatsız tedavi yöntemleri hakkında bilgilendirirler. Bu nedenlerle, farklı bir cerrahın görüş bildirmesi ve telkinlerde bulunması, durumu hasta ve yakınlarının zihninde karmaşık hale getirebilir. Lütfen size ameliyat öneren cerraha başvurunuz ve mevcut sorularınızı kendisine aktarınız. İkinci görüş almak için, yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 23/07/2016 16:44 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1