Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Karın şişmesi sonrası kilo alma
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Karın şişmesi sonrası kilo alma
Karın şişmesi sonrası kilo alma 12 Yıl önce Karma: 1  
Korhan bey,yazılarınızı belli bir süredir okuyorum,çok düşündüm ve size yazmaya karar verdim. Ben sürekli karın şişmesi ve istifra nedeni ile özel bir hastahanede tedaviye başladım,korkum kanser di.Endeskopi ve kolonoskopi sonucunda heliko bakteri,barsakta uzama ve düzleşme,onikiparmak barsağında irice bir ülser ve reflü olduğunu doktorum söyledi,çok çeşitli ilaçlar kullandım,daha doğrusu on gün arayla kontrollerde değiştirildi ilaçlarım,6 ay bu şekilde düzenli bir tedavi olmama karşılık ne karnımda şişlik nede istifram geçti üstelik endeskopiden bu yana yutkunurken acı yemek yerken de su içmezsem tıkanıyorum,doktoruma söylediğimde olmaması gerek dedi o kadar. 2 ay önce tekrar gittim,gastroloji bölümünde doktoruma ulaşmak mümkün değil ve doktorumla bir şekilde görüştüm ve bana baryumlu flim çekelim dedi .O kadar yoruldum ki doktoruma olan güvenim yok oldu gitmedim baryum için. Korhan bey, ...................... diye bir ilacın olduğunu öğrendim ve aldım,kullandım.fakat bu ilacı neden doktorlar yazmıyor.15 gün kadar bu ilacı kullandım ve istifra etmem geçti,çikolata,süt,dondurma ve bu özellikteki besinlerin bana zararlı olduğunuda anlamış oldum ve çok sevmeme rağmen yemiyorum. Şu andaki sorunum 6 aylık tedavi sonrasında 6 kilo aldım ve bel çevrem rahatsız edecek şekilde kalınlaşıyor.Normal kilom 52 ve gerçekten kilo almam durmazsa başka sorunlar çıkacak. Ankarada olduğum için size ulaşmak zor benim için.Korhan bey,buradan mesaj yazdığım için şimdiden özür dilerim,kilo amam ve yemek borumdaki ağrı için önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden sonsuz teşekkürler.
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 780
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Karın şişmesi sonrası kilo alma 12 Yıl önce Karma: 1  
Karın şişkinliği (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/karin-siskinligi.html) ve kusma yakınmalarınız var. Gastoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/gastroskopi.html) sonrasında, onikiparmak (duodenum) bağırsağı ülseri ve reflü hastalığı (www.taviloglu.com/mide-hastaliklari/mide-fitigi-ve-reflu.html) tanısı almışsınız ve tedaviniz düzenlenmiş. Kullanmakta olduğunuz gıda takviyesi laktoz tahammülsüzlüğü (intoleransı) durumunda kullanılan laktaz içermektedir. Sizin mutlak bir Gastroenteroloji Uzmanı’nın tedavisi altına girmeniz gerekir.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1