Özel Sekreter ve Randevu: (0212) 219 84 84 / (0530) 326 06 96
       

Hasta Görüşleri

Dört yıl kadar önce Adana’da yaşarken kaydırma yöntemi ile kıl dönmesi ameliyatı oldum. Ancak, ameliyattan bir yıl sonra kuyruk sokumundan akıntı sorunum aynen geri döndü. Yanında çalışmakta olduğum doktor, eskiden tanıdığı Korhan hocanın bu sorunu çözebileceğini söyledi. Korhan hocaya göründüğümde, ameliyatsız lazer yöntemi ile yarayı yapıştırbileceğini söyledi. Yaklaşık 15 dakikalık çok başarılı bir müdahale ile yürüyerek klinikten ayrıldım. Altı haftanın sonunda tüm şikayetlerim geçti ve akıntım sonlandı. Korhan hocaya sonsuz teşekkürler.

OG, 26 Ocak, 2015, İstanbul

Makat fistülü, fissür ve hemoroid sorunum için iki ayrı hastanede ameliyat önerildi. Her iki cerrahın teşhisi aynı olmasına rağmen çok farklı ameliyat teknikleri önermesi kafamı çok karıştırdı. İş yerimde müdürüme sorunumdan bahsedince, kendisi bana ‘’neden Korhan hocaya gitmiyorsun, bence sorununu kolaylıkla çözer’’ dedi. Bunun üzerine hocayı internetten araştırdım ve müdürümün dediği gibi bu konu ile yoğun bir şekilde uğraştığını anladım. İki ay önce Korhan bey beni gayet başarılı bir ameliyat ile bu dertten kurtardı. Kendisine minnettarım.

MŞÖ, 23 Ocak, 2015, İstanbul

Bende hemoroid bulununca, aile doktorumuz olan Korhan beye başvurduk. Bize ameliyata gerek bırakmadan kolonoskopi ve infrared ile yakma önerdi ve hiç sorunsuz bir şekilde tedavimizi gerçekleştirdi.

TA, 21 Ocak, 2015, İstanbul

Dübürümde ağrı ve kanama sorunları olunca ameliyat hemşiresi olan kızım uzun yıllardan beri tanıdığı Korhan hocaya emanet etti beni. Hoca kamera ile inceledi ve hem basurumu, hem de yırtığımı aldı. Ellerine sağlık, üç ay içinde tam olarak sağlığıma kavuştum ve büyük abdes sorunum bitti şükürler olsun.

YY, 20 ocak, 2015, Malatya

Korhan hoca hem eşimi, hem de kayınbiraderimi rektum kanseri nedeni ile ameliyat ettiği için kolonoskopi tetkiki benim için adeta bir kabustu. Korhan hoca mide ve bağırsak şikayetlerim nedeni ile hiçbir sorunsuz hem gastroskopi, hem de kolonoskopi tetkiki yaptı, şükür ki hiçbir sorun bulunmadı.

PAH, 16 Ocak, 2015, İstanbul

2012 yılında dışkılama sırasında dayanılmaz ağrılar çektim ve gittiğim cerrah bende makat çatlağı buldu ve ameliyat olmamı teklif etti. Bende dostlarımın önerisi ile Korhan hocaya gittim ve Botoks iğnesi ile ameliyata gerek kalmadan kısa sürede rahatladım. Üç ay önce yakınmalarım tekrarlayınca hiç düşünmeden tekrar Korhan hocaya randevu aldım. Hoca bu defa, kolonoskopi incelemesi ve yine Botoks iğnesi yaptı ve bugün itibari ile sorunum kalmadı.

MÖ, 14 Ocak, 2015, İstanbul

2005 yılında makat fistülü nedeni ile seton ameliyatı geçirdim, 2007’de tekrarlayınca bu defa ilk cerrahım bu konuda özelleşmiş bir hocaya gönderdi beni ve tekrar ameliyat oldum. Ancak, iki sene içinde tekrar makat akıntım başladı ve 2014 yılı sonuna dek bu şekilde geldim. Bu defa tekrar ilk ameliyatını yapan cerraha danıştım ve bu sefer Korhan hocayı önerdi. 3 ay önce Korhan hocanın yaptığı başarılı lazer ile fistül ameliyatı sonrasında, akıntım sonlandı. Bu tür bir sorunu olanların Korhan hocaya bir muayene olmalarını tavsiye ederim.

SY, 10 Ocak, 2015, İstanbul

Kıl dönmesi sorunum olunca, 2012 yılında başarılı hemoroid ameliyatımı yapan Korhan hocaya başvurdum. İki ay önce sorunsuz bir flep ameliyatı ile kıl dönmesi sorunumdan kurtuldum. Her iki sorunumu da sorunsuz ve gayet güzel bir şekilde halleden hocama saygılarımla.

HE, 15 Aralık, 2014, İstanbul

6 yıl önce makat çatlaması nedeni ile ameliyat geçirdim. 6 ay kadar önce büyük abdes yaparken cam kesiği hissi başlayınca hemen doktora gittim ve makat çatlaklığının tekrarladığını ve ameliyat gerektiğini, ancak ikinci ameliyat olacağı için altıma kaçırma riskini anlattı. Bende bu defa bu konuda çok tecrübeli bir doktor arayışına girdim ve böylece Korhan hocanın yanında buldum kendimi. Korhan hoca ayrıntılı bir muayene sonrasında uzun uzun bana derdimin makat çatlaklığının tekrarlaması ve basur olduğunu anlattı. Tam 2.5 ay önce hem lazerle basurumu aldı, hemde tekrarlayan makat çatlaklığını düzeltti. Bugün itibari ile yeniden doğmuş gibiyim, büyük abdestimi sorunsuz yapar hale geldim sonunda, hocanın eline sağlık.

SFÖ, 1 Aralık, 2014, İstanbul

Merhabalar hocam ben trakyalı, perianal fistül ameliyatım 4 yılı geçirmiş bulunmaktayım. sizden önce 7 defa daha ameliyat olmuştum ancak tekrarlamıştı. Ellerinize sağlık sizin ameliyatınızdan sonra daha herhangi bi sıkıntı yaşamadım şuan halısahada top bile oynuyabiliyorum sonsuz teşekkürler size minnettarım elleriniz dert görmesin.

GÇ, 23 Kasım, 2014, İstanbul


Uzmanlık Alanları:
Genel Cerrahi
Kolorektal Cerrahi
Laparoskopik Cerrahi
Kanser Cerrahisi
Robotik Cerrahi
Endoskopi
Meme Hastalıkları