Özel Sekreter ve Randevu: (0212) 219 84 84 / (0530) 326 06 96
       

Hasta Görüşleri

Büyük abdes sonrasında 7-8 saat süren ağrılarım için Korhan hocaya muayene oldum ve makat yırtığı için kolonoskopi ve ameliyat yaptı ve beni eski sağlığıma kavuşturdu. Neyse hocanın sayesinde sonunda tuvalet kabuslarım bitti.

YY, 16 Nisan, 2015, İstanbul

Bir yıldan beri makattan şiddetli kanamalarım olunca, aylar boyunca merhem, fitil ve hemoroid hapları kullandım, ancak hiçbiri işe yaramayınca Korhan beyin yolunu tuttum. Korhan bey üç ay kadar önce çok başarılı bir Longo ameliyatı ile hemoroidlerimi aldı ve kanamadan eser kalmadı.

FLB, 2 Nisan, 2015, İstanbul

Sayın Prof. Dr. Korhan Taviloğlu, Geçirdiğim rahatsızlığın teşhisi ve tedavisinde bana destek veren ve 17 Mart, 2015 tarihindeki ameliyatımı başarıyla gerçekleştirerek sağlığıma kavuşmamda yardımlarını esirgemeyen başta Zatıaliniz olmak üzere, tüm asistan doktor, ameliyathane ekibi, hemşireleriniz, ilgili bölüm sekreteryası ve bütün klinik personeline yoğun ilginizden ve yakınlığınızdan dolayı sonsuz şükranlarımı sunarım. En derin saygılarımla,

KİAR, Suudi Arabistan Askeri Ataşesi, 07 Nisan, 2015

Uzun süreden beri beni rahatsız eden Fistül ve Hemoroid sorunumu,tek seferde başarılı Lazer ameliyatıyla gideren ve 3 aylık iyileşme döneminde de yakın ilgilerini esirgemeyen Korhan hocama ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum...

YNT, 4 Nisan, 2015, İstanbul

Paylaşımlarınızı merakla takip ediyorum. böylesine konular net ortamında çok fazla ama hep eğitimsiz insanlar tarafından yazılıp çiziliyor. bu konuları bizim anlayabileceğimiz şekilde bize aktardığıınz için teşekkür ediyorum.

AS, 29 Mart, Zonguldak

On yıl önce kıl dönmesi için özel bir hastanede flep ameliyatı oldum. Ancak, ameliyat sonrasında birçok kez apse oldu ve patladı ve bir türlü rahat edemedim. Yıllar sonra cesaretimi topladım ve uzun araştırmalar sonunda Korhan hocaya gittim. Bu defa ameliyata gerek kalmadan poliklinikte lazer ile yakarak sorunumu ameliyata gerek kalmadan çözdü.

SB, 27 Mart, 2015, İstanbul

Bir yıl önce anal fissür sorunum olunca meslektaşım Korhan beye gitmeye karar verdim ve Botoks enjeksiyonu ile beni tamamen sağlığıma kavuşturdu. Bir yıl sonra aynı sorunum tekrarlayınca yine Korhan beye başvurdum ve tekrar sağlığıma kavuştum, iyiki varsınız değerli meslektaşım.

GA, 10 Şubat, 2015, İstanbul

Tam 10 yıldan beri makatta meme, büyük abdes yaparken zorlanma ve acı yakınmaları çekiyordum ve son bir yıldan beri şikayetlerim dayanılmaz bir hal aldı. Gittiğim birçok doktor ameliyat önerince, Korhan hocaya gitmeye karar verdim. Bana ameliyat teklif edince, tereddütsüz kabul ettim. Hoca, önce kolonoskopi yaptı ve sonrasında Longo ameliyatı ile beni üç ayda sağlığıma döndürdü.

MB, 06 Şubat, 2015, Çorlu

Dışkılama sırasında, makatta dayanılmaz ve adeta cam çiziği gibi ağrılarım olunca, gittiğim cerrah anal fissür teşhisi ile ameliyata alacağını söyledi, iki cerrah daha dolandım, aynı şekilde ameliyat dediler. Çevremden ve netten yaptığım araştırma ile Korhan beye gittim. Kendisi Botoks iğnesinin bana uygun olduğunu ve eğer başarılı olmazsa ameliyat edeceğini anlattı. Bugün iğneden sonra tam dört ay oldu ve hiç şikayetim kalmadı. Hocama geldiğime o kadar mutluyum ki anlatamam.

RGS, 04 Şubat, 2015, İstanbul

İki ay önce kuyruk sokumundan akıntı şikeyetim başlayınca babama zamanında kıl dönmesi ameliyatı yapan cerraha gittik ve doğal olarak bana da ameliyat önerdi. Babamın ameliyattan sonraki dönemi çok sorunlu geçtiği için uzun süre araştırdıktan sonra Korhan hocaya gittik. Korhan hoca, yarayı uyuşturup lazer ile kıl dönmesi kesesini yakacağını ve diş tedavisi gibi olup, aynı gün işime devam edebileceğimi anlattı. Hakikaten dediği gibi oldu ve sorunsuz bir şekilde sadece duş yaparak 6 hafta sonunda tam olarak sağlığıma kavuştum. Korhan hocamın ellerine sağlık.

ACF, 29 Ocak, 2015, İstanbul


Uzmanlık Alanları:
Genel Cerrahi
Kolorektal Cerrahi
Laparoskopik Cerrahi
Kanser Cerrahisi
Robotik Cerrahi
Endoskopi
Meme Hastalıkları