Randevu: (0212) 219 84 84 / (0530) 326 06 96
       

Hasta Görüşleri

Son 10 yılda iki kez ‘’makat apsesi’’ ameliyatı geçirdim ve sonunda 6 ay önce ‘’komplike makat fistülü’’ nedeni ile ameliyat önerildi. Ancak, cerrah bu ameliyat sonunda dışkı kaçırma riskini olduğunu anlatınca aklım yerinden çıktı adeta. Annemin detaylı araştırmaları sonunda Korhan hocaya gittik ve hocanın yaptığı çok başarılı ameliyat sonunda tamamen sağlığıma kavuştum. Korhan beye ve ekibine şükran borçluyum.

TK, 23 Kasım, 2015, İstanbul

Son bir yıldan beri dışkılama adeta bir işkence haline dönmiştü benim için. Bana hemoroid nedeni ile ameliyat önerilince, eşim Korhan hocadan randevu aldı. Korhan hoca bana 4 ay önce ‘’makat çatlağı ve basur’’ nedeni ile çok başarılı bir ameliyat yaptı. Artık hiç korkmadan ve sorun yaşamadan dışkılama yapmak bana ne kadar huzur veriyor anlatamam. Korhan hoca ve profesyonel ekibine çok teşekkürler.

ZG, 17 Kasım, 2015, Bursa

10 yıldan beri makatta şişlik, ağrı, kanama, akıntı, yanma ve kaşıntı şikayetlerim nedeni ile birçok doktora gittim ve çeşitli tedaviler oldum. Sonunda tüm cerrahlar bende makat çatlağı ve makat fistülü olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini, ancak ameliyat olursam altıma büyük abdes kaçırma sorunum olabileceğini söylediler. Bunun üzerine yaptığım detaylı araştırmalar sonucunda Korhan hocaya gittim. Beni ‘’lazerli fistül ameliyatı’’ ile hiçbir sorun yaşamadan sağlıklı günlerime kavuşturdu. Ameliyatın üzerinden tam 5 ay geçti, ne akıntı kaldı ne de abdes kaçırma derdi. Allah hocadan ve ekibinden razı olsun.

UD, 6 Kasım, 2015, Çanakkale

Tam iki sene boyunca makatta ağrı, büyük abdes yapmada zorluk ve sonrasında cam kesiği hissi gibi şikayetlerim nedeni ile sayısız doktora gittim. Bana ‘’makat yırtığı’’ teşhisi ile merhem, fitil, hap, bitkisel takviye vb. her türlü tedaviyi denediler ama olmadı. Bundan sonra iki farklı cerrah ameliyat deyince bende arkadaşlarımın tavsiyesi ile Korhan hocaya gittim ve bana ‘’Botoks tedavisi’’ uyguladı. Bugün tedavinin üzerinden tam dört ay geçti ve iki yıldan beri olmadığım kadar rahatım ve dışkılama olayı artık benim için kabus olmaktan çıktı. Korhan bey ve ekibine yakın ilgi ve takipleri nedeni ile çok teşekkür ediyorum. Saygılar,

EÖ, 26 Ekim, 2015, İstanbul

Bundan 6 ay önce makatta şişme ve dışkılama sırasında cam çiziği yakınmaları başladı. Böyle olunca başvurduğum cerrah hemoroid pıhtısı olduğunu söyleyip ilaçlar verdi. Yakınmalarım bir türlü rahatlamayınca eşimin tavsiyesi ile Korhan hocaya başvurdum. Hocamız muayenesinde bende ‘’hemoroid, makat sarkması ve makat çatlağı’’ bulduğunu açıkladı ve bunun ameliyat ile düzelebileceğini, ancak yaşımın 60’ın üstünde olması nedeniyle kas kesilmemesi gerektiğini detaylı olarak açıkladı. Çok başarılı bir ameliyat ile hocamız üç ay önce tüm sorunlarımı tek ameliyatta çözdü ve şu anda rahatlıkla ve hiç zorlanmadan büyük tuvaletimi yapar duruma geldim. Korhan bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

NG, 8 Ekim, 2015, İstanbul

Büyük tuvaletimi yaptıktan sonra, makatta yanma, tuvalet kağıdına kan gelmesi ve cam kesiği hissi oluşunca bir cerraha gittim ve bende ‘’makat yırtığı’’ olduğunu anlattı ve krem verdi ve 3 hafta sonra kontrola çağırdı. Kontrolda şikayetlerim aynı olunca ameliyat önerdi. Bende internette bu konuda yaptığım araştırmalarda birçok forumda bu ameliyatı olmuş hastalarda gaz ve abdest tutamama sorununa rastlandığını okuyunca Korhan beye randevu aldım. Kendisi yaptığı muayene sonucunda bende olduğunu ‘’makat yırtığı’’ ve ‘’Botoks tedavisini‘’ deneyebileceğini açıkladı. Kolonoskopi ile birlikte Botoks iğnesini vurulduktan 15 gün sonra ağrılarım azaldı, bir ay sonra ise hiç ağrım kalmadı. Halen tedavinin üç ayını tamamladım ve bu sayede makat yırtığı ameliyatı olmaktan kurtulmuş oldum.

ÖH, 1 Ekim, 2015, İstanbul

Bir yıldan beri makat bölgem adeta iflas etmiş durumda idi, günlük yaşamımı her anlamda alt üst eden bir durum ile karşı karşıyaydım. Arkadaşlarımın tavsiyesi ile Korhan beye gittim ve bana ‘’hemoroid, makat yırtığı ve makat fistülü’’  teşhisi koydu ve 4 ay önce çok başarılı bir maeliyat sonucunda tüm dertleimden beni bir çırpıda kurtardı. Korhan hoca ve ekibine yakın ilgilerinden dolayı teşekkürlerimle.

GC, 01 Ekim, 2015, İstanbul

Tam 3 yıldan beri dışkılama benim için makat ağrısı nedeni ile adeta bir kabus olmuştu. Bunun üzerine bir özel hastanede bir hocaya muayene oldum ve bende makat çatlağı olduğunu ve acilen ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Bunun üzerine, yaptığım araştırmalarda forumlarda bu ameliyatı olanlarda gaz ve abdes kaçırma sorunu olabildiğini okuyunca korktum ve ameliyattan kaçtım Yaptığım detaylı araştırmaların tümü beni Korhan hocaya götürdü. Hocamız gayet güler yüzle ve kendinden emin bir şekilde bende ‘’makat çatlağı’’ olduğunu ve öncelikle ‘’Botoks tedavisi’’ denemek istediğini ve ancak başarılı olmazsa ameliyat önereceğini söyledi. Hocanın tedavisi şu anda tam 4 ay oldu ve hiçbir şikayetim kalmadı. Şimdi Korhan hocaya gitmemin önemini daha iyi anlıyorum.

DNM, 29 Eylül, 2015, İstanbul

Kalçamda tam 5 yıldan beri yılda bir veya iki kez iltihp toplayıp apseleşiyordu ve ardından patlıyordu ve bu durum beni adeta canımdan bezdirmişti. Altı ay kadar önce uzun araştırmalar sonucunda Korhan beye gittim ve bende kıl dönmesi apsesi olduğunu açıkladı ve çok itinalı bir şekilde apseyi ve kıl kesesini temizledi. O gün bugün ilk kez rahatladım ve mucizevi bir şekilde derdim bitti, hocamızın eline sağlık ve ekibine de ayrıca çok teşekkürler.

BŞŞ, 28 Eylül, 2015, İstanbul

Korhan Bey öncelikle bayramınız mübarek olsun. Bana bayramda bile vakit ayırıp cevap verdiğiniz, beni bir iş gibi değilde bir hasta olarak görüp ilgilendiğiniz, hiç sıkılmadan her seferinde her sorunumda beni dinleyip teselli ettiğiniz, çözümler bulduğunuz, her daim yanımda ve yardımcım olduğunuz için çok ama çok teşekkür ederim. Allah sizden ebeden razı olsun. Ben eski halime göre binlerce kez daha iyiyim elhamdülillah. Daha ‘’anismus’’ teşhisini koyduğunuz an ben iyileşeceğime inanmıştım. İyileşemeseydim bile ben size geldigim için zerre keşke demezdim. Çünkü o kadar emindim ki sizin elinizden gelen herşeyi yaptığınıza. Gördüğüm bildiğim duyduğum bu tür rahatsızlığı olanlara ilk önce size gitmelerini söylüyorum. İnşallah bundan sonra güzel şeylerde görüşürüz hocam. Rabbim binlerce kez razi olsun. İlminizi, görüşünüzü arttırsın. Allaha emanet olun. Saygılarımla...

ZD, 26 Eylül, 2015, Konya


Uzmanlık Alanları:
Genel Cerrahi
Kolorektal Cerrahi
Laparoskopik Cerrahi
Kanser Cerrahisi
Robotik Cerrahi
Endoskopi
Meme Hastalıkları