Randevu: (0212) 219 84 84 / (0530) 326 06 96
       

Hasta Görüşleri

Yaklaşık 6 ay kadar abdest sonrasında makatta ıslanma ve abdestin bitmemesi hissi oluştu. İki ayrı cerrah gördü ve hiçbir sorun olmadığını söyledi. Bende işin içinden çıkamayacağımı anlayınca Taviloğlu Proktoloji Merkezi’ne randevu aldım. Korhan hoca bana gizli makat sarkması ve hemoroid teşhisi koydu ve kolonoskopi ile THD ameliyatı yaptı. Şu anda hiçbir zaman iyi olmadığım kadar iyiyim, hocamın ellerine sağlık.

HA, 17 Mart, 2016, Antalya

Tam 6 ay önce makattan kanama, kaşıntma, sızlama, cam kesiği hissi, büyük abdest capinda incelme şikayetleri ile gittiğim iki ayrı doktor merhemler, fitil ve dışkı yumuşatıcı şurup verdi. Bu şekilde ilerleme olmayınca gittiğim balka bir doktor ise bende makat çatlağı olduğunu ve bunun kronik hale geldiği için ameliyat gerektiğini anlattı. Dostlarımın tavsiyesi ile Korhan Taviloğlu hocadan randevu aldım ve bana Botoks tedavisini deneyeceğini ve başarılı olmazsa ameliyat önereceğini anlattı. Botoks iğnesinin üzerinden tam üç ay geçti ve hamd olsun hiç şikayetim kalmadı.

GU, 14 Mart, 2016, İstanbul

Tam 5 yıldan beri çektiğim kabızlık, makatta meme, kanama ve ağrı gibi şikayetlerim olunca iki ayrı doktor hemoroid ameliyatı önerdi. Bunun üzerine Korhan Taviloğlu hoca hemoroid ve makat sarkması teşhisi koydu. Önce kolonoskopi yaptı ve sonrasında THD ameliyatı ile çok az ağrı ve sızı ile beni bu dertten kurtardı. Büyük abdest sırasında makattan sarkma, ağrı ve kanama olmadan rahatlıkla abdest yapma keyfini saysinde yaşıyorum. Tüm Taviloğlu Proktoloji Merkezi ekibine sevgi ve saygılar,

EG, 11 Mart, 2016, İstanbul

Bana makat fistülü teşhisi konulduğunda yaptığım araştırmalar ile bunun tekrarlayabildiği ve ameliyat sırasında kas kesilirse büyük abdest kaçırma sorununa yol açtığını öğrendim. Uzun araştırmalar sonrasında Taviloğlu Proktoloji Merkezi’ne randevu aldım. Baş belası makat fistülü derdimden sorunsuz bir şekilde endoskopik lazer ameliyatı ile beni kurataran Prof. Dr. Korhan Taviloğlu ve ekibine teşekkürlerimle.

MŞÖ, 10 Mart, 2016, İstanbul

Makat çatlağı derdimden Botoks iğnesi ile beni kurtaran Korhan bey ve ekibine teşekkürler.

MFK, 8 Mart, 2016, istanbul

Makatımda apse toplanması nedeni ile Ankara ve İstanbul’da toplam 5 tane ameliyat olup sorunum çözülemeyince hayattan ümidimi kesmiş bir vaziyette iken bir akrabamızın yakın dostu olan doktor mutlaka Korhan beye gitmemizi tavsiye etti. Geçen yıl içinde geçirdiğim lazerli makat fistülü ameliyatı sonrasında beni eski sağlığıma kavuşturan başta Korhan bey ve Taviloğlu Proktoloji Merkezi ekibine sonsuz şükranlarımla.

HÖŞ, 29 Şubat, 2016, İstanbul

İki sene makatta ceviz gibi bir şişlik oldu ve sonrasında pis kokulu bir akıntı başladı. Gittiğim doktor makat fistülü tanısı ile ameliyat teklif etti, ancak ameliyat sonrasında tekrarlama ve altıma kaçırma sorunu olabileceğini anlatınca odasından koşarak çıktım. Bu süre zarfında doktorlardan hep kaçtım, ancak makatta akıntılar ve kanama derdinden bıkkınlık gelmişti ki, yaptığım araştırmalar ile kendimi Taviloğlu Proktoloji Merkezi’nde buldum. Korhan bey bana sorunumu lazer yöntemi ile çok büyük olasılıkla çözebileceğini anlatınca hiç tereddüt etmeden ameliyata karar verdim. Bugün ameliyatımın üzerinden 4 ay geçti ve hiçbi drdim kalmadı. Allah Korhan bey ve ekibine zeval vermesin.

AC, 26 Şubat, 2016, İstanbul

Bir sene önce oluşan makat apsesi derdimi ameliyatsız olarak çözen Korhan hocaya, bu defa hemoroid ve makat yırtığı için bir hastanede ameliyat önerilince tereddüt etmeden gittim. Kendisi hemoroid’in pıhtı yaptığını söyledi ve bunu uyuşturup boşalttı ve makat yırtığını ise Botoks iğnesi ile iyi etti. İki sene üst üste beni ameliyattan kurtaran Korhan hocama sonsuz saygılarımla.

ZT, 25 Ocak, 2016, İstanbul

Korhan hocaya çok başarılı bir hemoroid ameliyatı olan kayınbiraderimin önerisi ile bende 3 ay önce hemoroid ve makat çatlağı nedeni ile hiç sorunusuz lazer ve flep ameliyatı oldum. Tüm ekibe minnet duygularımı iletirim.

SU, 22 Ocak, 2016, İstanbul

Üç yıl önce ağrılı ve zor dışkılama sorunum için bana soliter rektal ülser sendromu tanısı konuldu. Tam 2,5 yıl boyunca fitil ve lavman tedavileri kullandım ve hiçbir yararını görmedim. Bunun üzerine çevremden çok sayıda kişinin tavsiyesi ile Korhan hocaya gittim ve bana daha önce hiçbir doktorun yapmadığı şekilde çok ayrıntılı bir muayene, birçok film ve tetkik yaptıktan sonra, asıl altta yatan derdimin gizli makat sarkması olduğunu anlattı. Ameliyatımın üzerinden tam 3 ay geçti, ağrısız ve sızısız yeni hayatıma başladım. Benim için kabus haline gelen büyük abdest sorununu ortadan Korhan bey ve asistanlarına çok teşekkür ederim. Nice hastalara şifa dağıtmaları dileği ile.

FT, 19 Ocak, 2016, Bursa


Uzmanlık Alanları:
Genel Cerrahi
Kolorektal Cerrahi
Laparoskopik Cerrahi
Kanser Cerrahisi
Robotik Cerrahi
Endoskopi
Meme Hastalıkları