Randevu: (0212) 219 84 84 / (0530) 326 06 96
       

Hasta Görüşleri

Makat yırtığı için kullanmadığım merhem, ilaç, fitil, şurup kalmadı. Hiçbiri fayda etmeyince iki ayrı cerrah son çare ameliyat dedi. Bunun üzerine, Taviloğlu Proktoloji Merkezi’nde bu sorun için Botoks tedavisi diye bir şey olduğunu öğrendim ve yaptırdım. Rabbime şükürler olsun ve Korhan hocam sağ olsun sıkıntım kalmadı.

AE, 30 Mayıs, 2016, İstanbul

Son 5 yıldan beri sabahleyin büyük tuvalet benim için bir çileydi adeta. Öneriler sonucunda Taviloğlu Proktoloji Merkezi gittim ve Korhan bey bende hemoroid ve makat yırtığı olduğunu açıkladı. Önce, kolonoskopi yaptı ve polip aldı, ardından da çok başarılı bir makat yırtığı ve THD ameliyatı ile derdime son verdi. Ameliyattan önce hoca bana ‘’ameliyatı ol bana Allah razı olsun dersin’’ demişti ve hakikaten her gün hocamı ve ekibini yad ediyorum. Saygılarımla,

AC, 23 Mayıs, 2016, İstanbul

Makatta yanma ile karışık ağrı, batma şikayetlerin dayanılmaz olunca, Korhan hocaya randevu aldım. Bende basur ve makat çatlağı olduğunu anlattı. Önce, kolonoskopi ve ardından çok başarılı bir THD ve makat çatlağı ameliyatı ile tamamen sağlığıma kavuştum. Taviloğlu Proktoloji Merkezi ekibine her aşamada yanımda yer aldıkları için teşekkür ederim.

HÇ, 17 Mayıs, 2016, İstanbul

1.5 yıldan beri büyük abdest yapmak, benim için adeta bir kabus halini almıştı. Tam kazuratın çıktığı sırada bıçak kesiği gibi acı veriyor ve daha sonra bu ağrı 6-7 saat zonklama tarzında kendini hissettiriyordu. İlk gittiğim doktorlar bende makat yırtığı olduğunu söyledi ve fitil ile merhem verdi, ancak faydasını görmedim. Bunun üzerine, dost tavsiyesi ile bir polikliniğe gittim Botoks ile bunu kökünden halledeceklerini söylediler, ancak bu da hiçbir işe yaramadı. Bunun üzerine akrabamız olan bir doktorun tavsiyesi ile Taviloğlu Proktoloji Merkezi’ne gittim. Korhan bey beni diğerlerinden çok farklı ve detaylı bir muayene yaptı ve bana makattaki yırtığımın gizli makat sarkması nedeni ile oluştuğunu anlattı. Kolonoskopi, THD ameliyatı ve flep ile makat yırtığı ameliyatı ile beni sağlığıma kavuşturdu hamd olsun. Hocam ve ekibinden Allah razı olsun.

İD, 12 Mayıs, 2016, Kocaeli

Tam iki sene boyunca makatta kötü koku derdi ile boğuştum. Tıp Fakültesi, Gastroenteroloji servisinde soliter rektal ülser tanısı koydular ve bu süre zarfında toplam 6 kez kolonoskopiye girdim ve düzenli olarak ilaçlı lavman tedavisi uyguladılar, ancak şikayetlerimde hiçbir iyileşme olmayınca, dost tavsiyesi ile Korhan hocaya gittim. Kendisi çok ayrıntılı bir muayene sonrasında bendeki soliter rektal ülserin aslında makat sarkması sonucunda oluştuğunu açıkladı ve makat sarkması düzeltildiğinde, soliter rektal ülser sorunumun da düzeleceğini açıkladı. Bana uyguladığı ‘’THD ameliyatı’’ sonrasında makat kokusundan eser kalmadı ve iki sene boyunca aralıksız kullanmak zorunda kaldığım lavman ilaçlarına veya merheme gerek kalmadı. Bu nedenle Korhan bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

MAB, 3 Mayıs, 2016, Edirne

Bir yıldan beri büyük abdest benim için adeta bir kabus halini almıştı. Tuvalete sıkışma hissi oluşmuyordu bile ve büyük abdestimi 2 ile 3 günde bir adeta bir kabus şeklinde yapıyordum. Korhan bey bende gizli makat sarkması ve makat yırtığı olduğunu açıkladı ve ameliyat önerdi. Ameliyatta iki sorunu birden düzeltti. Şu anda günde iki kez bile sorunsuz büyük abdest yapabilme lüksünü yaşıyorum. Bu başarılı ameliyattan ötürü Korhan hoca ve ekibine sonsuz teşekkürler.

KO, 27 Nisan, 2016, Avusturya

8 sene önce olduğum makat fistülü sorunum tekrarladı ve doktorlar yaptıkları araştırmalar sonrasında bende atnalı fistül olduğunu ve ikinci ameliyatın derdime çözüm olmayabileceğini, hem tekrarlama, hemde abdest tutamama riski olduğunu anlattılar. Birçok dost tavsiyesi ile randevu aldığım Korhan hoca, durumun komplike bir makat fistülü olduğunu ve hem endoskopi, hem de lazer kullanacağını söyledi. Bugün ameliyat sonrasında 5 ayım doldu ve fistül derdinden Korhan bey sayesinde kurtuldum. Ümitlerimi boşa çıkarmayan Taviloğlu Proktoloji Merkezi ekibine teşekkürlerimle.

AG, 25 Nisan, 2016, Kars

Bana sarkmalı hemoroid teşhisi ile bir hoca Longo ameliyatı önerdi. Bende araştırmalarım sonucunda Longo ameliyatı sonrası çok sorunlar olduğunu öğrendiğim için THD yöntemini sordum ve hocamız bana o tekniği bilmediğini açıkladı. Bunun üzerine bende risk almamak adına Korhan beye randevu aldım. Hoca benim derdimin THD yöntemi ile düzelme şansının yüksek olduğunu söyledi. Ameliyat üzerinden toplamda üç ay geçti ve şikayetim kalmadı. Taviloğlu hoca ve ekibine sonsuz teşekkürler.

TO, 12 Nisan, 2016, İstanbul

Bir yıldan beri çektiğim makat yırtığı derdine merhemler ile çare olmayınca, iki ayrı doktor ameliyat önerdi. Bunun üzerine yaptığım araştırmalar ile Korhan beye gittim. Kendisi bende makat yırtığı olduğunu söyledi ve öncelikle Botoks iğnesi önerdi. Bugün iğneyi olalı tam 5 ay bitti ve büyük abdest sırasında iğne batması ve cam çiziği hissinden eser kalmadı. Hoca ve ekibine çok teşekkür ederim.

GG, 6 Nisan, 2016, Trabzon

Makattan kanama sorunum başlayınca, oğluma çok başarılı bir basur ameliyatı yapan Korhan hocaya başvurdum. Bende basur ve makat yırtığı olduğunu açıkladı ve üç ay önce ameliyata gerek kalmadan basuru lazer ile yaktı ve Botoks iğnesi yaptı. Halen şikayetlerim tamamen düzeldi, çok teşekkür ederim.

ZO, 4 Nisan, 2016, İstanbul


Uzmanlık Alanları:
Genel Cerrahi
Kolorektal Cerrahi
Laparoskopik Cerrahi
Kanser Cerrahisi
Robotik Cerrahi
Endoskopi
Meme Hastalıkları