Randevu: (0212) 219 84 84 / (0530) 326 06 96
       

Hasta Görüşleri

Bir yıl önce dışkılama sonrasında makat ağrısı ve çam çiziği hissi şikayetlerim başladı, gittiğim doktorlar çeşitli merhemler ve ilaçlar verdi, ancak hiçbiri işe yaramayınca yaşadığım şehirde ‘’makat çatlağı’’ teşhisi ile ameliyat oldum. Ancak, ameliyat sonrasında durumda hiçbir değişiklik olmayınca birçok defa doktoruma gittim ancak netice alamadım. Sonunda bana bu sorunun benim kafayı hastalığıma çok takmamdan olduğunu söyleyince araştırmaya başladım ve sonuçta Korhan hocaya gitmeye karar verdim. Muayeneden sonra hoca bana ‘’anismus’’ diye bir sorundan şüphelendiğini ancak bazı araştırmalar yaptıktan sonra kesin konuşacağını söyledi. Tetkikler hocanın düşündüğü gibi çıktı ve bana ‘’Botoks tedavisi’’ uyguladı. Rabbime şükürler olsun ki, tamama yakın eski sağlığıma kavuştum. Allah Korhan hoca ve ekibine zeval vermesin.

ZD, 29 Temmuz, 2015, Konya

Bir seneden beri kuyruk sokumumdan iltihap geliyordu ve bu nedenle değişik hastanelerde birçok cerraha muayene oldum ve hep ‘’kıl dönmesi’’ teşhisi ile ameliyat önerildi. Daha sonra acaba bu ameliyatsız olamaz mı diye araştırmaya başlayınca Korhan beye rastladım ve randevu aldım, kendisi ‘’ameliyatsız lazer tedavisi’’ ile sorununun hal olabileceğini açıkladı. Önce lazer deyince biraz korktum ve bunun üzerine güvendiğim bir Genel Cerrah yakınımıza danıştım ve kendisi bu tekniğin uygulandığını ve Korhan hocanın bu işte çok usta olduğunu söyledi. Bunun üzerine hoca bana bu tedaviyi yaptı ve 2,5 ayın sonunda tüm akıntılarım sonlandı ve huzura kavuştum. Hocamın emeğine ve ellerine sağlık.

HÖ, 27 Temmuz, 2015, İstanbul

Makatta şiddetli ağrı sorunum oluşunca işyerindeki arkadaşlarımın tavisyesi ile Korhan beye randevu aldım. Kendisi muayene sonrasında bende ‘’makat çatlağı’’ olduğunu söyledi ve ‘’Botoks tedavisi’’ yaptı. Şu anda tedavini üzerinden tam 2 ay oldu ve hiçbir şikayetim kalmadı. Korhan bey ve ekibine teşekkür ederim.

BE, 02 Temmuz, 2015, İstanbul

İki sene önce makatta ağrı ve kanama şikayetlerim başladı. Bir yıl önce ise makattan akıntı sorunu baş gösterdi. Bu defa gittiğimiz bir doktor bende makat fistülü olduğunu, ameliyat gerektiğini, ancak tekrarlama ve dışkı kaçırma sorununun ortaya çıkabileceğinden bahsedince araştırmalara başladık ve çevremdeki birçok kişinin ortaklaşa önerisi ile Korhan hocanın muayenehanesinde buldum kendimi. Hoca filmler filan çektikten sonra bende lazer ile çözülebilecek bir makat fistülü olduğundan bahsetti. Üç ay önce çok başarılı bir lazer ile makat fistülü ameliyatı sonrasında beni tamamen sağlığıma kavuşturdu ve ilk defa makat bölgeme bez koymadan dolaşma lüksünü yaşamaya başladım. Bu ağrısız ve sorunsuz bir ameliyat sonrasında beni sağlığıma kavuşturan Korhan hocama ve tedavi süresince asla beni yalnız bırakmayan güleryüzlü ekibine sonsuz teşekkürler.

AE, 30 Haziran, 2015, İstanbul

Tam 6 ay önce bir kabızlık dönemi sonrası makatımda yırtılma hissi oluştu. Üç ayrı cerraha muayene oldum ve makat yırtığı deyip, krem, fitil falan verdiler. Ne dedilerse yaptım, ancak fayda etmedi. Hal böyle olunca aile doktorumuza danıştık, kendisi bize ‘’bu konuda en güvendiğim hocama sizi göndereyim’’ dedi ve bu şekilde Korhan beyi bulduk. Korhan bey makat yırtığı teşhisini doğruladı ve bir tane Botoks iğnesi yaptı. İğneden tam bir hafta, on gün sonra filandı, nerede ise şikayetim tamamen geçti. Bugün tedavinin üçüncü ayı doldu ve sapasağlamım.

SK, 02.06.2015, İstanbul

Bir yıl önce kuyruk sokumu bölgemde aniden bir şişlik meydana geldi ve zonklayıcı bir ağrı sonrasında bir gün sonra şişlik patladı ve etrafa leş kokusu gibi bir koku yayıldı ve birden inanılmaz rahatladım. Ancak, daha sonra kuyruk sokumumdan akıntı olmaya başlayınca Cildiye doktoruna gittim ve bunun kıl dönmesi olduğunu söyledi ve cerraha yönlendirdi. Gittiğim cerrah bana ameliyat önerdi ve yaranın açık kalacağını, 2-3 ay pansuman gerekebileceğini anlattı. Bunları öğrenince çok korktum ve bunun başka bir tedavi yöntemi olmalı düşüncesi ile araştırmaya başladım ve webden Korhan hocaya ulaştım. Daha sonra arkadaşlarım ile sohbet ettiğimde ona tedavi olan çok sayıda kişi olduğunu ve sonuçlardan gayet memnun olduklarını öğrendim. Bunun üzerine cesaretimi toplayarak Korhan beye randevu aldım ve önce detaylı bir muayene sonrasında benim sorunumun ayaktan adeta diş tedavisi gibi lazer ile yapılabileceğini ve hastane yatışına gerek olmadığını söyledi. Bende Mart ayında, hocaya çok başarılı bu kıl dönmesinin lazer ile ameliyatsız tedavisini yaptırdım. Sonradan toplam 5-6 kez kontrola çağırdı ve yarayı kontrol etti ve bugün itibari ile kıl dönmesinden eser kalmadı. Hocaya ameliyata gerek birıakmadan ağrısız ve sızısız beni iyileştirdiği için çok teşekkür ederim.

ES, 01 Haziran, 2015, İstanbul

4 ay kadar önce büyük abdest sonrasında makatta dayanılmaz acılarım başladı ve araştırmalarım sonrasında Korhan hocama gittim ve sağolsun bende ‘’anal fissür’’ sorunu olduğunu belirleyip Botoks iğnesi vurdu ve üç ayın sonunda eski sağlığıma kavuştum, Korhan hocaya çok saygılarımla,

GE, 26 Mayıs, 2015, İstanbul

Karın ağrısı, zayıflama ve terleme şikayetlerim olunca ailece kanserden şüphelendik ve İstanbul’da oturan oğlumun yaptığı araştırmalar sonrasında Korhan hocaya randevu aldık. Korhan hoca gastroskopi, kolonoskopi ve tomografi röntgeni ile bende kanser olmadığını ve sidik torbasında sorun olduğunu tespit etti ve bir Üroloji doktoruna yönlendirdi. Bizi bu kabuslardan kurtaran ve verdiği ilaçlarla mide ve bağırsak sorunlarımı bitiren Korhan hocaya sonsuz teşekkürler.

HCÖ, 18 Mayıs, 2015, Bartın

Karnımın şişmesi, gaz ve makat bölgesinde ağrı şikayetleri ile Korhan hocama gittim ve bana makatta yırtıklık ve apseleşme teşhisi koydu ve 4 ay önce bana endoskopi ve kolonoskopi ile çok başarılı bir ameliyat yaparak sağlığıma kavuşturdu. Hürmetlerimle.

BB, 13 Mayıs, 2015, İstanbul

Altı sene önce makat çatlağım için gittiğim Korhan hoca bir Botoks iğnesi ile beni tedavi etmişti. Sonrasında ben yediğimi dikkat etmeyince basurlarım çıktı ve yine makat çatlağı oldu, cerrahlar bana ameliyat teklif edince, bende Korhan hocanın yolunu tuttum ve tam 3 ay önce hocamızın çok başarılı bir ameliyatı ile tam olarak sağlığıma kavuştum. Ailemizde çok sayıda kişiyi iyileştiren Korhan hocaya saygılarımızla.

BÇ, 5 Mayıs, 2015, Gaziantep


Uzmanlık Alanları:
Genel Cerrahi
Kolorektal Cerrahi
Laparoskopik Cerrahi
Kanser Cerrahisi
Robotik Cerrahi
Endoskopi
Meme Hastalıkları