Randevu: (0212) 219 84 84 / (0530) 326 06 96
       

Hasta Görüşleri

Bir yıldan beri büyük abdest benim için adeta bir kabus halini almıştı. Tuvalete sıkışma hissi oluşmuyordu bile ve büyük abdestimi 2 ile 3 günde bir adeta bir kabus şeklinde yapıyordum. Korhan bey bende gizli makat sarkması ve makat yırtığı olduğunu açıkladı ve ameliyat önerdi. Ameliyatta iki sorunu birden düzeltti. Şu anda günde iki kez bile sorunsuz büyük abdest yapabilme lüksünü yaşıyorum. Bu başarılı ameliyattan ötürü Korhan hoca ve ekibine sonsuz teşekkürler.

KO, 27 Nisan, 2016, Avusturya

8 sene önce olduğum makat fistülü sorunum tekrarladı ve doktorlar yaptıkları araştırmalar sonrasında bende atnalı fistül olduğunu ve ikinci ameliyatın derdime çözüm olmayabileceğini, hem tekrarlama, hemde abdest tutamama riski olduğunu anlattılar. Birçok dost tavsiyesi ile randevu aldığım Korhan hoca, durumun komplike bir makat fistülü olduğunu ve hem endoskopi, hem de lazer kullanacağını söyledi. Bugün ameliyat sonrasında 5 ayım doldu ve fistül derdinden Korhan bey sayesinde kurtuldum. Ümitlerimi boşa çıkarmayan Taviloğlu Proktoloji Merkezi ekibine teşekkürlerimle.

AG, 25 Nisan, 2016, Kars

Bana sarkmalı hemoroid teşhisi ile bir hoca Longo ameliyatı önerdi. Bende araştırmalarım sonucunda Longo ameliyatı sonrası çok sorunlar olduğunu öğrendiğim için THD yöntemini sordum ve hocamız bana o tekniği bilmediğini açıkladı. Bunun üzerine bende risk almamak adına Korhan beye randevu aldım. Hoca benim derdimin THD yöntemi ile düzelme şansının yüksek olduğunu söyledi. Ameliyat üzerinden toplamda üç ay geçti ve şikayetim kalmadı. Taviloğlu hoca ve ekibine sonsuz teşekkürler.

TO, 12 Nisan, 2016, İstanbul

Bir yıldan beri çektiğim makat yırtığı derdine merhemler ile çare olmayınca, iki ayrı doktor ameliyat önerdi. Bunun üzerine yaptığım araştırmalar ile Korhan beye gittim. Kendisi bende makat yırtığı olduğunu söyledi ve öncelikle Botoks iğnesi önerdi. Bugün iğneyi olalı tam 5 ay bitti ve büyük abdest sırasında iğne batması ve cam çiziği hissinden eser kalmadı. Hoca ve ekibine çok teşekkür ederim.

GG, 6 Nisan, 2016, Trabzon

Makattan kanama sorunum başlayınca, oğluma çok başarılı bir basur ameliyatı yapan Korhan hocaya başvurdum. Bende basur ve makat yırtığı olduğunu açıkladı ve üç ay önce ameliyata gerek kalmadan basuru lazer ile yaktı ve Botoks iğnesi yaptı. Halen şikayetlerim tamamen düzeldi, çok teşekkür ederim.

ZO, 4 Nisan, 2016, İstanbul

Yaklaşık 6 ay kadar abdest sonrasında makatta ıslanma ve abdestin bitmemesi hissi oluştu. İki ayrı cerrah gördü ve hiçbir sorun olmadığını söyledi. Bende işin içinden çıkamayacağımı anlayınca Taviloğlu Proktoloji Merkezi’ne randevu aldım. Korhan hoca bana gizli makat sarkması ve hemoroid teşhisi koydu ve kolonoskopi ile THD ameliyatı yaptı. Şu anda hiçbir zaman iyi olmadığım kadar iyiyim, hocamın ellerine sağlık.

HA, 17 Mart, 2016, Antalya

Tam 6 ay önce makattan kanama, kaşıntma, sızlama, cam kesiği hissi, büyük abdest capinda incelme şikayetleri ile gittiğim iki ayrı doktor merhemler, fitil ve dışkı yumuşatıcı şurup verdi. Bu şekilde ilerleme olmayınca gittiğim balka bir doktor ise bende makat çatlağı olduğunu ve bunun kronik hale geldiği için ameliyat gerektiğini anlattı. Dostlarımın tavsiyesi ile Korhan Taviloğlu hocadan randevu aldım ve bana Botoks tedavisini deneyeceğini ve başarılı olmazsa ameliyat önereceğini anlattı. Botoks iğnesinin üzerinden tam üç ay geçti ve hamd olsun hiç şikayetim kalmadı.

GU, 14 Mart, 2016, İstanbul

Tam 5 yıldan beri çektiğim kabızlık, makatta meme, kanama ve ağrı gibi şikayetlerim olunca iki ayrı doktor hemoroid ameliyatı önerdi. Bunun üzerine Korhan Taviloğlu hoca hemoroid ve makat sarkması teşhisi koydu. Önce kolonoskopi yaptı ve sonrasında THD ameliyatı ile çok az ağrı ve sızı ile beni bu dertten kurtardı. Büyük abdest sırasında makattan sarkma, ağrı ve kanama olmadan rahatlıkla abdest yapma keyfini saysinde yaşıyorum. Tüm Taviloğlu Proktoloji Merkezi ekibine sevgi ve saygılar,

EG, 11 Mart, 2016, İstanbul

Bana makat fistülü teşhisi konulduğunda yaptığım araştırmalar ile bunun tekrarlayabildiği ve ameliyat sırasında kas kesilirse büyük abdest kaçırma sorununa yol açtığını öğrendim. Uzun araştırmalar sonrasında Taviloğlu Proktoloji Merkezi’ne randevu aldım. Baş belası makat fistülü derdimden sorunsuz bir şekilde endoskopik lazer ameliyatı ile beni kurataran Prof. Dr. Korhan Taviloğlu ve ekibine teşekkürlerimle.

MŞÖ, 10 Mart, 2016, İstanbul

Makat çatlağı derdimden Botoks iğnesi ile beni kurtaran Korhan bey ve ekibine teşekkürler.

MFK, 8 Mart, 2016, istanbul


Uzmanlık Alanları:
Genel Cerrahi
Kolorektal Cerrahi
Laparoskopik Cerrahi
Kanser Cerrahisi
Robotik Cerrahi
Endoskopi
Meme Hastalıkları