Randevu: (0212) 219 84 84 / (0530) 326 06 96
       

Hasta Görüşleri

Kuyruk sokumumdan kan gelmeye başlayınca gittiğim doktor kıl dönmesi teşhisi koydu ve tek çözümün ameliyat olduğunu açıkladı. Bende ameliyatsız bir çözüm olabilir mi diye araştırırken Korhan hocaya ulaştım. Bana yarayı sadece uyuşturarak kıl kesesini aldı ve lazer ile ameliyata gerek kalmadan, hastanede yatmaya gerek kalmadan tedavimi başarı ile gerçekleştirdi.

ED, 7 Haziran, 2016, Mersin

Şiddetli karın ağrısı şikayetim başlayınca, yaşadığımız bölgede sağlık hizmeti kısıtlı olduğundan, yakındaki Selanik’te bir özel hastaneye başvurduk. Orada yapılan muayene, tahlil ve filmlerden sonra bana bağırsak divertikül iltihabı teşhisi koydular. Doktorlar 1-2 gün antibiyotik verecekelrini ve düzelme olmazsa ameliyat edeceklerini söylediler, bu sürenin sonunda biraz rahatlayınca soluğu İstanbul’da Taviloğlu Proktoloji’de aldım. Korhan hoca çok ayrıntılı bir yaptıktan sonra, bende bağırsak divertikülü iltihabı düşünmediğini ve konuyu aydınlatmak için kolonoskopi yapmak istediğini anlattı. Kolonoskopi sonucunda, ciddi bir sorun olmadığı belirlendi ve bazı fitillerle tedavim düzenlendi. Kendimizi ameliyat masasından zor kurtarmışken, basit bir fitil ile tedavi edilmek adeta bir mucize gibi geldi bize. Korhan hoca ve ekibine teşekkür ve saygılarımızla.

MK, 2 Haziran, 2016, İskeçe, Yunanistan

Büyük abdest yaparken elime gelen memeler nedeniyle Korhan hocama gittim. Kolonoskopi ile baktıktan sonra basur olduğunu anladı ve lastik ile boğdu. Ellerine sağlık, ameliyata gerek kalmadan rahatça büyük abdest yapabilir hale geldim.

NÖ, 1 Haziran, 2016, İstanbul

Makat yırtığı için kullanmadığım merhem, ilaç, fitil, şurup kalmadı. Hiçbiri fayda etmeyince iki ayrı cerrah son çare ameliyat dedi. Bunun üzerine, Taviloğlu Proktoloji Merkezi’nde bu sorun için Botoks tedavisi diye bir şey olduğunu öğrendim ve yaptırdım. Rabbime şükürler olsun ve Korhan hocam sağ olsun sıkıntım kalmadı.

AE, 30 Mayıs, 2016, İstanbul

Son 5 yıldan beri sabahleyin büyük tuvalet benim için bir çileydi adeta. Öneriler sonucunda Taviloğlu Proktoloji Merkezi gittim ve Korhan bey bende hemoroid ve makat yırtığı olduğunu açıkladı. Önce, kolonoskopi yaptı ve polip aldı, ardından da çok başarılı bir makat yırtığı ve THD ameliyatı ile derdime son verdi. Ameliyattan önce hoca bana ‘’ameliyatı ol bana Allah razı olsun dersin’’ demişti ve hakikaten her gün hocamı ve ekibini yad ediyorum. Saygılarımla,

AC, 23 Mayıs, 2016, İstanbul

Makatta yanma ile karışık ağrı, batma şikayetlerin dayanılmaz olunca, Korhan hocaya randevu aldım. Bende basur ve makat çatlağı olduğunu anlattı. Önce, kolonoskopi ve ardından çok başarılı bir THD ve makat çatlağı ameliyatı ile tamamen sağlığıma kavuştum. Taviloğlu Proktoloji Merkezi ekibine her aşamada yanımda yer aldıkları için teşekkür ederim.

HÇ, 17 Mayıs, 2016, İstanbul

1.5 yıldan beri büyük abdest yapmak, benim için adeta bir kabus halini almıştı. Tam kazuratın çıktığı sırada bıçak kesiği gibi acı veriyor ve daha sonra bu ağrı 6-7 saat zonklama tarzında kendini hissettiriyordu. İlk gittiğim doktorlar bende makat yırtığı olduğunu söyledi ve fitil ile merhem verdi, ancak faydasını görmedim. Bunun üzerine, dost tavsiyesi ile bir polikliniğe gittim Botoks ile bunu kökünden halledeceklerini söylediler, ancak bu da hiçbir işe yaramadı. Bunun üzerine akrabamız olan bir doktorun tavsiyesi ile Taviloğlu Proktoloji Merkezi’ne gittim. Korhan bey beni diğerlerinden çok farklı ve detaylı bir muayene yaptı ve bana makattaki yırtığımın gizli makat sarkması nedeni ile oluştuğunu anlattı. Kolonoskopi, THD ameliyatı ve flep ile makat yırtığı ameliyatı ile beni sağlığıma kavuşturdu hamd olsun. Hocam ve ekibinden Allah razı olsun.

İD, 12 Mayıs, 2016, Kocaeli

Tam iki sene boyunca makatta kötü koku derdi ile boğuştum. Tıp Fakültesi, Gastroenteroloji servisinde soliter rektal ülser tanısı koydular ve bu süre zarfında toplam 6 kez kolonoskopiye girdim ve düzenli olarak ilaçlı lavman tedavisi uyguladılar, ancak şikayetlerimde hiçbir iyileşme olmayınca, dost tavsiyesi ile Korhan hocaya gittim. Kendisi çok ayrıntılı bir muayene sonrasında bendeki soliter rektal ülserin aslında makat sarkması sonucunda oluştuğunu açıkladı ve makat sarkması düzeltildiğinde, soliter rektal ülser sorunumun da düzeleceğini açıkladı. Bana uyguladığı ‘’THD ameliyatı’’ sonrasında makat kokusundan eser kalmadı ve iki sene boyunca aralıksız kullanmak zorunda kaldığım lavman ilaçlarına veya merheme gerek kalmadı. Bu nedenle Korhan bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

MAB, 3 Mayıs, 2016, Edirne

Bir yıldan beri büyük abdest benim için adeta bir kabus halini almıştı. Tuvalete sıkışma hissi oluşmuyordu bile ve büyük abdestimi 2 ile 3 günde bir adeta bir kabus şeklinde yapıyordum. Korhan bey bende gizli makat sarkması ve makat yırtığı olduğunu açıkladı ve ameliyat önerdi. Ameliyatta iki sorunu birden düzeltti. Şu anda günde iki kez bile sorunsuz büyük abdest yapabilme lüksünü yaşıyorum. Bu başarılı ameliyattan ötürü Korhan hoca ve ekibine sonsuz teşekkürler.

KO, 27 Nisan, 2016, Avusturya

8 sene önce olduğum makat fistülü sorunum tekrarladı ve doktorlar yaptıkları araştırmalar sonrasında bende atnalı fistül olduğunu ve ikinci ameliyatın derdime çözüm olmayabileceğini, hem tekrarlama, hemde abdest tutamama riski olduğunu anlattılar. Birçok dost tavsiyesi ile randevu aldığım Korhan hoca, durumun komplike bir makat fistülü olduğunu ve hem endoskopi, hem de lazer kullanacağını söyledi. Bugün ameliyat sonrasında 5 ayım doldu ve fistül derdinden Korhan bey sayesinde kurtuldum. Ümitlerimi boşa çıkarmayan Taviloğlu Proktoloji Merkezi ekibine teşekkürlerimle.

AG, 25 Nisan, 2016, Kars


Uzmanlık Alanları:
Genel Cerrahi
Kolorektal Cerrahi
Laparoskopik Cerrahi
Kanser Cerrahisi
Robotik Cerrahi
Endoskopi
Meme Hastalıkları