Randevu: (0212) 219 84 84 / (0530) 326 06 96
       

Hasta Görüşleri

Bir yıldan beri makat bölgem adeta iflas etmiş durumda idi, günlük yaşamımı her anlamda alt üst eden bir durum ile karşı karşıyaydım. Arkadaşlarımın tavsiyesi ile Korhan beye gittim ve bana ‘’hemoroid, makat yırtığı ve makat fistülü’’  teşhisi koydu ve 4 ay önce çok başarılı bir maeliyat sonucunda tüm dertleimden beni bir çırpıda kurtardı. Korhan hoca ve ekibine yakın ilgilerinden dolayı teşekkürlerimle.

GC, 01 Ekim, 2015, İstanbul

Tam 3 yıldan beri dışkılama benim için makat ağrısı nedeni ile adeta bir kabus olmuştu. Bunun üzerine bir özel hastanede bir hocaya muayene oldum ve bende makat çatlağı olduğunu ve acilen ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Bunun üzerine, yaptığım araştırmalarda forumlarda bu ameliyatı olanlarda gaz ve abdes kaçırma sorunu olabildiğini okuyunca korktum ve ameliyattan kaçtım Yaptığım detaylı araştırmaların tümü beni Korhan hocaya götürdü. Hocamız gayet güler yüzle ve kendinden emin bir şekilde bende ‘’makat çatlağı’’ olduğunu ve öncelikle ‘’Botoks tedavisi’’ denemek istediğini ve ancak başarılı olmazsa ameliyat önereceğini söyledi. Hocanın tedavisi şu anda tam 4 ay oldu ve hiçbir şikayetim kalmadı. Şimdi Korhan hocaya gitmemin önemini daha iyi anlıyorum.

DNM, 29 Eylül, 2015, İstanbul

Kalçamda tam 5 yıldan beri yılda bir veya iki kez iltihp toplayıp apseleşiyordu ve ardından patlıyordu ve bu durum beni adeta canımdan bezdirmişti. Altı ay kadar önce uzun araştırmalar sonucunda Korhan beye gittim ve bende kıl dönmesi apsesi olduğunu açıkladı ve çok itinalı bir şekilde apseyi ve kıl kesesini temizledi. O gün bugün ilk kez rahatladım ve mucizevi bir şekilde derdim bitti, hocamızın eline sağlık ve ekibine de ayrıca çok teşekkürler.

BŞŞ, 28 Eylül, 2015, İstanbul

Korhan Bey öncelikle bayramınız mübarek olsun. Bana bayramda bile vakit ayırıp cevap verdiğiniz, beni bir iş gibi değilde bir hasta olarak görüp ilgilendiğiniz, hiç sıkılmadan her seferinde her sorunumda beni dinleyip teselli ettiğiniz, çözümler bulduğunuz, her daim yanımda ve yardımcım olduğunuz için çok ama çok teşekkür ederim. Allah sizden ebeden razı olsun. Ben eski halime göre binlerce kez daha iyiyim elhamdülillah. Daha ‘’anismus’’ teşhisini koyduğunuz an ben iyileşeceğime inanmıştım. İyileşemeseydim bile ben size geldigim için zerre keşke demezdim. Çünkü o kadar emindim ki sizin elinizden gelen herşeyi yaptığınıza. Gördüğüm bildiğim duyduğum bu tür rahatsızlığı olanlara ilk önce size gitmelerini söylüyorum. İnşallah bundan sonra güzel şeylerde görüşürüz hocam. Rabbim binlerce kez razi olsun. İlminizi, görüşünüzü arttırsın. Allaha emanet olun. Saygılarımla...

ZD, 26 Eylül, 2015, Konya

Makatta şişlik, kanama, yanma ve kabızlık yakınmaların nedeni ile gittiğim iki ayrı doktor makat çatlağı teşhisi koydu ve ameliyat önerdi. Ben yaptığım araştırmalar sonucunda ameliyat olanlarda büyük abdes kaçırma sıkıntısı olabildiğini öğrendim. Bu nedenle uzun bir süre ameliyattan kaçtım, ancak sonunda sabahları büyük abdes sonrasındaki ağrılar ve yanmalar dayanılmaz bir hal alınca uzun araştırmalar sonunda Korhan hocayı buldum. Muayene anından itibaren çok güven verdi bana ve tereddütsüz ameliyat olmayı kabul ettim. Bana çok başarılı kolonoskopi ve makat çatlağı ameliyatı yaptı ve iki ayın sonunda tam olarak sağlığıma kavuşabildim. Hocaya ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimle.

Adanalı, 24 Ağustos, 2015

Uzun yıllardan beri makatta şişlik ve aralıklı kanama sorunum nedeni ile birçok doktor hemoroid teşhisi ile hep ameliyat önerdi. Bende tüm bu girişimlerden 20 yıldan fazla kaçtım, sonunda dayanılmaz bir hal alınca, çevremden öneriler ile Korhan beye gittim. Kendisi hemoroid sorunumu kolonoskopi sırasında boğma yöntemi ile ameliyatsız olarak tedavi etti. Aynı gün evime kolaylıkla geri dönebildim. Şu anda üç aya yaklaştı ve hiçbir sorunum kalmadı.

TÖ, 20 Ağustos, 2015, Sakarya

Bir yıl önce makat çatlağı sorunumu Botoks iğnesi ile kolayca tedavi ettiği için bu defa annemi 4 ay önce Korhan hocaya götürdüm. Annem bir yıl önce başarısız bir makat çatlağı ameliyatı geçirmiş ve karnında şişkinlik yakınmaları vardı. Hocamız gastroskopi ve kolonoskopi tetkikleri sonrasında mide ilaçları ile gastritini ve ‘’Botoks iğnesi’’ ile ameliyata gerek kalmadan ‘’makat çatlağını’’ iyi etti. Allah hocamızdan razı olsun.

SÇ, 5 Ağustos, 2015, İstanbul

Bir yıl önce dışkılama sonrasında makat ağrısı ve çam çiziği hissi şikayetlerim başladı, gittiğim doktorlar çeşitli merhemler ve ilaçlar verdi, ancak hiçbiri işe yaramayınca yaşadığım şehirde ‘’makat çatlağı’’ teşhisi ile ameliyat oldum. Ancak, ameliyat sonrasında durumda hiçbir değişiklik olmayınca birçok defa doktoruma gittim ancak netice alamadım. Sonunda bana bu sorunun benim kafayı hastalığıma çok takmamdan olduğunu söyleyince araştırmaya başladım ve sonuçta Korhan hocaya gitmeye karar verdim. Muayeneden sonra hoca bana ‘’anismus’’ diye bir sorundan şüphelendiğini ancak bazı araştırmalar yaptıktan sonra kesin konuşacağını söyledi. Tetkikler hocanın düşündüğü gibi çıktı ve bana ‘’Botoks tedavisi’’ uyguladı. Rabbime şükürler olsun ki, tamama yakın eski sağlığıma kavuştum. Allah Korhan hoca ve ekibine zeval vermesin.

ZD, 29 Temmuz, 2015, Konya

Bir seneden beri kuyruk sokumumdan iltihap geliyordu ve bu nedenle değişik hastanelerde birçok cerraha muayene oldum ve hep ‘’kıl dönmesi’’ teşhisi ile ameliyat önerildi. Daha sonra acaba bu ameliyatsız olamaz mı diye araştırmaya başlayınca Korhan beye rastladım ve randevu aldım, kendisi ‘’ameliyatsız lazer tedavisi’’ ile sorununun hal olabileceğini açıkladı. Önce lazer deyince biraz korktum ve bunun üzerine güvendiğim bir Genel Cerrah yakınımıza danıştım ve kendisi bu tekniğin uygulandığını ve Korhan hocanın bu işte çok usta olduğunu söyledi. Bunun üzerine hoca bana bu tedaviyi yaptı ve 2,5 ayın sonunda tüm akıntılarım sonlandı ve huzura kavuştum. Hocamın emeğine ve ellerine sağlık.

HÖ, 27 Temmuz, 2015, İstanbul

Makatta şiddetli ağrı sorunum oluşunca işyerindeki arkadaşlarımın tavisyesi ile Korhan beye randevu aldım. Kendisi muayene sonrasında bende ‘’makat çatlağı’’ olduğunu söyledi ve ‘’Botoks tedavisi’’ yaptı. Şu anda tedavini üzerinden tam 2 ay oldu ve hiçbir şikayetim kalmadı. Korhan bey ve ekibine teşekkür ederim.

BE, 02 Temmuz, 2015, İstanbul


Uzmanlık Alanları:
Genel Cerrahi
Kolorektal Cerrahi
Laparoskopik Cerrahi
Kanser Cerrahisi
Robotik Cerrahi
Endoskopi
Meme Hastalıkları