Randevu: (0212) 219 84 84 / (0530) 326 06 96
       

Hasta Görüşleri

Makat fistülü ve makat çatlağı tanısı alınca, fakülteden hocam olan Korhan hocaya randevu aldım. Hocam, lazer ile çok başarılı bir ameliyat ile beni hem makat fistülü, hem de makat çatlağı derdimden kurtardı. Kendi ve kıymetli ekibine çok teşekkür ederim.

Dr. MD, 17 Haziran, 2016, İstanbul

Büyük tuvalet ihtiyacımı giderdikten sonra dayanılmaz ağrılarım olunca bir polikliniğe gittim ve bende makat çatlağı olduğunu söyleyip, Botoks iğnesi yaptılar ve bu şekilde derdimin şifaya kavuşacağını söylediler. Aradan aylar geçmesine rağmen düzelme olmayınca hem yaptığım araştırmalar, hem de dostların tavsiyesi ile 3 ay önce Korhan hocaya gittim. Kendisi daha önce bana yapılmayan bir şekilde çok ayrıntılı bir muayene yaptı ve bende makat çatlağı olduğunu, ancak buna asıl neden olan problemin gizli makat sarkması olduğunu açıkladı. Hoca bana THD ameliyatı uyguladı ve lazer ile çatlağı yaktı. Halen büük tuvalet sorunlarımdan eser kalmadı, hocama çok teşekkürler. Daha nice hastalara şifa dağıtmasını dilerim.

ŞL, 17 Haziran, 2016, İstanbul

Basur ve makat yırtığı derdim için ameliyat önerildiğinde, her doktor ameliyat sonrasında abdes kaçırma sorunu olabileceğinden bahsedince Taviloğlu Proktoloji’ye gittim. Korhan bey kasımı kesmeden lazerle yırtığı ve hemoroidlerimi yok etti ve Botoks iğnesi yaptı. İki ayın sonunda hiçbir sorunum kalmadı. Kendilerine bu sorunsuz ameliyat için çok teşekkür ederim.

İD, 16 Haziran, 2016, Kocaeli

Dışkılama sonrasında makatımda bariz sarkma sorunum olunca, meslektaşım Taviloğlu hocaya gitmeye karar verdim. Kendisi bana çok başarılı bir THD ameliyatı uyguladı ve sayesinde yeniden doğmuş gibi oldum. Hocam ve ekibine şükranlarımla.

Dr. AE, 14 Haziran, 2016, Niğde

Makat bölgemde aniden aşırı ağrılı bir memecik meydana geldi. Gittiğimiz doktor, bunun şişen basur memesi olduğunu ve acilen ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Çocuklarım araştırıp beni Korhan beye götürdüler. Hoca ayrıntılı bir inceleme yaptı ve sonrasında bize pıhtılaşmış basur sorunu olduğunu açıkladı ve ameliyata gerek bırakmadan, yarayı uyuşturup bunu boşalttı. Kendisine müteşekkirim, hem kısa sürede derdimi sorunsuz olarak çözdüğü içn, hem de ameliyata almadığı için. Taviloğlu Proktoloji ekibine de ayrıca teşekkür ederim.

FK, 10 Haziran, 2016, Kahraman Maraş

Kuyruk sokumumdan kan gelmeye başlayınca gittiğim doktor kıl dönmesi teşhisi koydu ve tek çözümün ameliyat olduğunu açıkladı. Bende ameliyatsız bir çözüm olabilir mi diye araştırırken Korhan hocaya ulaştım. Bana yarayı sadece uyuşturarak kıl kesesini aldı ve lazer ile ameliyata gerek kalmadan, hastanede yatmaya gerek kalmadan tedavimi başarı ile gerçekleştirdi.

ED, 7 Haziran, 2016, Mersin

Şiddetli karın ağrısı şikayetim başlayınca, yaşadığımız bölgede sağlık hizmeti kısıtlı olduğundan, yakındaki Selanik’te bir özel hastaneye başvurduk. Orada yapılan muayene, tahlil ve filmlerden sonra bana bağırsak divertikül iltihabı teşhisi koydular. Doktorlar 1-2 gün antibiyotik verecekelrini ve düzelme olmazsa ameliyat edeceklerini söylediler, bu sürenin sonunda biraz rahatlayınca soluğu İstanbul’da Taviloğlu Proktoloji’de aldım. Korhan hoca çok ayrıntılı bir yaptıktan sonra, bende bağırsak divertikülü iltihabı düşünmediğini ve konuyu aydınlatmak için kolonoskopi yapmak istediğini anlattı. Kolonoskopi sonucunda, ciddi bir sorun olmadığı belirlendi ve bazı fitillerle tedavim düzenlendi. Kendimizi ameliyat masasından zor kurtarmışken, basit bir fitil ile tedavi edilmek adeta bir mucize gibi geldi bize. Korhan hoca ve ekibine teşekkür ve saygılarımızla.

MK, 2 Haziran, 2016, İskeçe, Yunanistan

Büyük abdest yaparken elime gelen memeler nedeniyle Korhan hocama gittim. Kolonoskopi ile baktıktan sonra basur olduğunu anladı ve lastik ile boğdu. Ellerine sağlık, ameliyata gerek kalmadan rahatça büyük abdest yapabilir hale geldim.

NÖ, 1 Haziran, 2016, İstanbul

Makat yırtığı için kullanmadığım merhem, ilaç, fitil, şurup kalmadı. Hiçbiri fayda etmeyince iki ayrı cerrah son çare ameliyat dedi. Bunun üzerine, Taviloğlu Proktoloji Merkezi’nde bu sorun için Botoks tedavisi diye bir şey olduğunu öğrendim ve yaptırdım. Rabbime şükürler olsun ve Korhan hocam sağ olsun sıkıntım kalmadı.

AE, 30 Mayıs, 2016, İstanbul

Son 5 yıldan beri sabahleyin büyük tuvalet benim için bir çileydi adeta. Öneriler sonucunda Taviloğlu Proktoloji Merkezi gittim ve Korhan bey bende hemoroid ve makat yırtığı olduğunu açıkladı. Önce, kolonoskopi yaptı ve polip aldı, ardından da çok başarılı bir makat yırtığı ve THD ameliyatı ile derdime son verdi. Ameliyattan önce hoca bana ‘’ameliyatı ol bana Allah razı olsun dersin’’ demişti ve hakikaten her gün hocamı ve ekibini yad ediyorum. Saygılarımla,

AC, 23 Mayıs, 2016, İstanbul


Uzmanlık Alanları:
Genel Cerrahi
Kolorektal Cerrahi
Laparoskopik Cerrahi
Kanser Cerrahisi
Robotik Cerrahi
Endoskopi
Meme Hastalıkları