Özel Sekreter ve Randevu: (0212) 219 84 84 / (0530) 326 06 96
       

Hasta Görüşleri

Merhabalar hocam ben trakyalı, perianal fistül ameliyatım 4 yılı geçirmiş bulunmaktayım. sizden önce 7 defa daha ameliyat olmuştum ancak tekrarlamıştı. Ellerinize sağlık sizin ameliyatınızdan sonra daha herhangi bi sıkıntı yaşamadım şuan halısahada top bile oynuyabiliyorum sonsuz teşekkürler size minnettarım elleriniz dert görmesin.

GÇ, 23 Kasım, 2014, İstanbul

Annemi bağırsak kanserinden kaybettim ve bu nedenle aile doktorum bana kolonoskopi tavsiye etti. Ne yalan söyleyeyim, hem tahlilden korktum, hemde kötü birşey çıkacağından endişe ettim. Yaklaşık 6 ay civarında düşündükten sonra Korhan hocayı aradım, o da organize edip yapalım dedi. Neyse organizasyon aşamasında da yine ben bir 2-3 ay oyalandım ve sonunda Korhan hocaya teslim oldum. Ancak, tetkik bittikten sonra hem sonucun temiz çıkması, hemde kolonoskopinin hiç te benim korktuğum gibi birşey olmadığını görünce çok sevindim. Korhan hocamın ellerine sağlık.

ST, 31 Ekim, 2014, İstanbul

Bir sene önce, özellikle pizza, hamburger türü yemekler sonrasında karın üst tarafımda ağrı, bulantı ve gurultu sorunu başladı. Yapılan tahlillerde safra kesemin taş ile dolu olduğu anlaşıldı ve ameliyat olmam gerektiği açıklandı. Bende ameliyattan çok korktuğum için kaçtım açıkçası. Ancak, zaman içinde şikayetlerim dayanılmaz bir hal alınca, uzun yıllardan beri tanıdığım Korhan beyi aradım ve muayene oldum. Tahlilleri detaylı olarak tekrarladı ve benzer şikayetleri yapabileceği için gastroskopi ve kolonoskopi önerdi ve neyse bunlar da temiz çıktı. Ardından, bana hiçbir acı yaşatmadan safra kesemi aldı. Bu sorunsuz süreç için Korhan beye sonsuz teşekkür ediyorum.

KY, 27 Ekim, 2014, İstanbul

Benim şikayetlerim makatta meme, yanma ve acı olarak başladı. Bu sebeple iki ayrı Profesör ve ayrıca iki ceeraha gittim, ancak her biri farklı teşhisler koyunca içimdeki şüpheler arttı. Sonra etrafımdan çok araştırınca tüm önerilerin Korhan hoca da birleştiğini fark ettim ve randevu aldım. Hoca sorunun basur olduğunu ve ameliyata gerek kalmadan infarared cihazı ile yakarak çözülebileceğini açıkladı. Bugün tedavi üzerinden tam iki ay geçti ve hiçbir şikayetim kalmadı, Korhan beye sonsuz teşekkür ederim.

CY, 15 Ekim, 2014, İstanbul

Yıllardan beri karın şişkinliği şiakeyetim sonrasında, bir sene önce makat apsesi oldum. Antibiyotikler ile şikayetlerim o dönemde geçti ve sonrasında makat akıntısı başladı. Doktorlar bende makat fistülü geliştiğini söyledi. Çok iyi temizlik yapmama rağmen bu iş nasıl oldu anlayamadım. Birçok cerrah ameliyat önerdi, ancak altıma kaçırma riski nedeni ile açıkçası ameliyata bir türlü cesaret edemedim. Uzun araştırmalar sonucunda Korhan hocanın ismine ulaştım. Kendisi yaptığı teferrüatlı muayene sonucunda bende basur, makat yırtığı ve fistül olduğunu anlattı. MR filmi çektikten sonra ameliyat kararlı aldı. Lazer ameliyatı olması nedeni ile korkmadan ameliyata girdim, hoca önce kolonsokopi ile baktı ve sonra çok başarılı bir ameliyat ile beni tüm bu dertlerimden kuratardı. Halen ameliyat üzerinden iki ay geçti ve şikayetlerim tama yakın geçti. Hocaya teşekkürler ve saygılar.

AC, 13 Ekim, 2014, İstanbul

Büyük abdes sonrasında şiddetli ağrılar çekince ve daha önceden elimle içeri itip yerleştirdiğim basurlar içeri girmeyince, makatta dayanılmaz ağrılar ile hocama gittim. Bana lütfen oturun deyince, ağrımdan oturmadığımı söyledim, hocam bana gülümseyerek ‘’ne zamandan beri böylesiniz, endişe etmeyin çözeriz’’ diyince inanın dünyalar benim oldu. Muayenede bana 4. aşamalı basurum olduğunu söyledi ve ‘’Longo ameliyatı’’ ile sorunumu çözdü. Ameliyatın ertesi günü farklı birisi olmuştum adeta. Korhan hocama sonsuz teşekkürlerimel.

AÜ, 29 Ağustos, 2014, İstanbul

Basur ve makat yırtığı nedeni ile dayanılmaz ağrılar çekiyordum ve yakın bir doktor arkadaşımın önerisi ile gittiğim Korhan hocam bu sorunumu kolonoskopi incelemesi ile birlikte ağrısız olarak çözdü. Ameliyattan sonra büyük tuvalet sonrasındaki dayanılmaz ağrılarım % 90 gibi azalmıştı. Hocama saygılarımla,

Sİ, 20 Ağustos, 2014, İstanbul

İki sene önce büyük abdest sonrasında şiddetli makat ağrıları çektiğimde birçok doktora muayene olduktan sonra Korhan hocama gitmiştim ve kendisi bende ‘’makat çatlağı’’ olduğunu söylemişti ve ‘’Botoks iğnesi’’ ile beni mükemmel bir şekilde tedavi etmişti. Üç ay önce yakınmalarım geri döndü, ancak bu sefer ağrı ile birlikte yoğun kanamalarda başladı. Yine Botoks yaptırma ümidi ile Korhan hocaya müracaat ettim. Hocamız bu defa ‘’makat çatlağı’’ ve ayrıca ‘’hemoroid’’ olduğunu söyledi. Bu defa kolonoskopi sonrasında ‘’makat çatlağı’’ ve ‘’hemoroid’’ ameliyatı yapmayı önerdi. Şükürler olsun ki kolonoskopi tahlilim temiz çıktı ve başarılı bir ameliyatın üzerinden tam 20 gün geçti, halen şikayetlerimde tama yakın düzelme olduğunu hissediyorum. Hocama müteşekkirim.

ES, 9 Ağustos, 2014, İstanbul

Makatımda aniden ceviz gibi bir şişlik oldu ve ateş almış gibi yanmaya ve acayip sancı yapmaya başladı. Sonradan kendi patlama yaptı ve hayvan leşi kokusu gibi berbat gibi saldı, ancak ben bu sırada çok rahatladım. Bundan sonra makattan akıntı derdim başladı. Bir yıl önce erkek kardeşimde aynı sorun olmuştu ve hem Ankara, hem de Bursa’da gitmedik barsak doktoru bırakmamıştık ve sonuçta Korhan hoca onu çift taraflı makat fistülü ve apseden ameliyat etmiş ve sağlığına kavuşturmuştu. Böyle olunca annem yine Korhan hocaya gidelim dedi ve atladık yanına gittik. Korhan hoca muayene eder etmez bende de kardeşim gibi makat fistülü olduğunu söyledi, ardından kolonoskopimi ve ‘’lazer ile fistül ameliyatımı ‘’yaptı. Bugün üzerinden bir aya yakın bir süre geçti ve nerede ise yaram kapanmak üzere. Hoca, deniz tatilime çıkmamı önerdi, bende inşallah bu sayede bir hafta tatil yapacağım. Hocamın ellerine sağlık.

BÖ, 04 Ağustos, 2014, Ankara

Bir yıldan beri büyük tuvalete zor çıkmaya başladım. Sonrasında makatta ağrı ve kanamalar olmaya başladı. Türkiye geldiğimde yaz iznimde Koahn hocaya gelmeye karar verdim. Hocam baktığında hem ‘’basur’’, hemde ‘’makatta yırtılma’’ olduğunu söyledi. Önce kamera ile barsaklarımı inceledi ve ardından çok başarılı bir ameliyat yaptı ve ertesi gün uçakla eyahat edebildim. Hürmetlerimle.

SA, 23 Temmuz, 2014, Fransa


Uzmanlık Alanları:
Genel Cerrahi
Kolorektal Cerrahi
Laparoskopik Cerrahi
Kanser Cerrahisi
Robotik Cerrahi
Endoskopi
Meme Hastalıkları