Özel Sekreter ve Randevu: (0212) 219 84 84 / (0530) 326 06 96
       

Hasta Görüşleri

Bir yıl önce anal fissür sorunum olunca meslektaşım Korhan beye gitmeye karar verdim ve Botoks enjeksiyonu ile beni tamamen sağlığıma kavuşturdu. Bir yıl sonra aynı sorunum tekrarlayınca yine Korhan beye başvurdum ve tekrar sağlığıma kavuştum, iyiki varsınız değerli meslektaşım.

GA, 10 Şubat, 2015, İstanbul

Tam 10 yıldan beri makatta meme, büyük abdes yaparken zorlanma ve acı yakınmaları çekiyordum ve son bir yıldan beri şikayetlerim dayanılmaz bir hal aldı. Gittiğim birçok doktor ameliyat önerince, Korhan hocaya gitmeye karar verdim. Bana ameliyat teklif edince, tereddütsüz kabul ettim. Hoca, önce kolonoskopi yaptı ve sonrasında Longo ameliyatı ile beni üç ayda sağlığıma döndürdü.

MB, 06 Şubat, 2015, Çorlu

Dışkılama sırasında, makatta dayanılmaz ve adeta cam çiziği gibi ağrılarım olunca, gittiğim cerrah anal fissür teşhisi ile ameliyata alacağını söyledi, iki cerrah daha dolandım, aynı şekilde ameliyat dediler. Çevremden ve netten yaptığım araştırma ile Korhan beye gittim. Kendisi Botoks iğnesinin bana uygun olduğunu ve eğer başarılı olmazsa ameliyat edeceğini anlattı. Bugün iğneden sonra tam dört ay oldu ve hiç şikayetim kalmadı. Hocama geldiğime o kadar mutluyum ki anlatamam.

RGS, 04 Şubat, 2015, İstanbul

İki ay önce kuyruk sokumundan akıntı şikeyetim başlayınca babama zamanında kıl dönmesi ameliyatı yapan cerraha gittik ve doğal olarak bana da ameliyat önerdi. Babamın ameliyattan sonraki dönemi çok sorunlu geçtiği için uzun süre araştırdıktan sonra Korhan hocaya gittik. Korhan hoca, yarayı uyuşturup lazer ile kıl dönmesi kesesini yakacağını ve diş tedavisi gibi olup, aynı gün işime devam edebileceğimi anlattı. Hakikaten dediği gibi oldu ve sorunsuz bir şekilde sadece duş yaparak 6 hafta sonunda tam olarak sağlığıma kavuştum. Korhan hocamın ellerine sağlık.

ACF, 29 Ocak, 2015, İstanbul

Dört yıl kadar önce Adana’da yaşarken kaydırma yöntemi ile kıl dönmesi ameliyatı oldum. Ancak, ameliyattan bir yıl sonra kuyruk sokumundan akıntı sorunum aynen geri döndü. Yanında çalışmakta olduğum doktor, eskiden tanıdığı Korhan hocanın bu sorunu çözebileceğini söyledi. Korhan hocaya göründüğümde, ameliyatsız lazer yöntemi ile yarayı yapıştırbileceğini söyledi. Yaklaşık 15 dakikalık çok başarılı bir müdahale ile yürüyerek klinikten ayrıldım. Altı haftanın sonunda tüm şikayetlerim geçti ve akıntım sonlandı. Korhan hocaya sonsuz teşekkürler.

OG, 26 Ocak, 2015, İstanbul

Makat fistülü, fissür ve hemoroid sorunum için iki ayrı hastanede ameliyat önerildi. Her iki cerrahın teşhisi aynı olmasına rağmen çok farklı ameliyat teknikleri önermesi kafamı çok karıştırdı. İş yerimde müdürüme sorunumdan bahsedince, kendisi bana ‘’neden Korhan hocaya gitmiyorsun, bence sorununu kolaylıkla çözer’’ dedi. Bunun üzerine hocayı internetten araştırdım ve müdürümün dediği gibi bu konu ile yoğun bir şekilde uğraştığını anladım. İki ay önce Korhan bey beni gayet başarılı bir ameliyat ile bu dertten kurtardı. Kendisine minnettarım.

MŞÖ, 23 Ocak, 2015, İstanbul

Bende hemoroid bulununca, aile doktorumuz olan Korhan beye başvurduk. Bize ameliyata gerek bırakmadan kolonoskopi ve infrared ile yakma önerdi ve hiç sorunsuz bir şekilde tedavimizi gerçekleştirdi.

TA, 21 Ocak, 2015, İstanbul

Dübürümde ağrı ve kanama sorunları olunca ameliyat hemşiresi olan kızım uzun yıllardan beri tanıdığı Korhan hocaya emanet etti beni. Hoca kamera ile inceledi ve hem basurumu, hem de yırtığımı aldı. Ellerine sağlık, üç ay içinde tam olarak sağlığıma kavuştum ve büyük abdes sorunum bitti şükürler olsun.

YY, 20 ocak, 2015, Malatya

Korhan hoca hem eşimi, hem de kayınbiraderimi rektum kanseri nedeni ile ameliyat ettiği için kolonoskopi tetkiki benim için adeta bir kabustu. Korhan hoca mide ve bağırsak şikayetlerim nedeni ile hiçbir sorunsuz hem gastroskopi, hem de kolonoskopi tetkiki yaptı, şükür ki hiçbir sorun bulunmadı.

PAH, 16 Ocak, 2015, İstanbul

2012 yılında dışkılama sırasında dayanılmaz ağrılar çektim ve gittiğim cerrah bende makat çatlağı buldu ve ameliyat olmamı teklif etti. Bende dostlarımın önerisi ile Korhan hocaya gittim ve Botoks iğnesi ile ameliyata gerek kalmadan kısa sürede rahatladım. Üç ay önce yakınmalarım tekrarlayınca hiç düşünmeden tekrar Korhan hocaya randevu aldım. Hoca bu defa, kolonoskopi incelemesi ve yine Botoks iğnesi yaptı ve bugün itibari ile sorunum kalmadı.

MÖ, 14 Ocak, 2015, İstanbul


Uzmanlık Alanları:
Genel Cerrahi
Kolorektal Cerrahi
Laparoskopik Cerrahi
Kanser Cerrahisi
Robotik Cerrahi
Endoskopi
Meme Hastalıkları