Randevu: (0212) 219 84 84 / (0530) 326 06 96
       

Hasta Görüşleri

Makat bölgemde aniden ceviz gibi bir şişlik oldu ve kendi kendine patlayınca çok rahatladım. Tam derdim bitti derken, bu defa patladığı delikten akıntı gelmeye başladı. Gittiğim hastanede doktor makat fistülü teşhisi koydu. Beni MR’a sokunca, bu fistülün atnalı dedikleri türden ve komplike olduğunu ve ameliyat sırasında büyük abdes tutma kaslarında hasar olursa altıma kaçırma ihtimalinden bahsetti. Hal böyle olunca uzun araştırmalarım ile Korhan beyi buldum ve bana endoskopi ve lazer yöntemleri ile çok başarılı bir ameliyat yaptı. Hem altına kaçırma olmadı, hem de bu dertten kurtuldum. Hocamın eline sağlık.

SO, 28 Ekim, 2016, Kırklareli

20 yıldır dışkılama isteğim yoktu, belli aralıklarda ilaç uygulaması ile rahatlamaya çalışıyordum. Çok sayıda hekime bu konu ile alakalı başvurdum fakat hiçbir sonuç alamadım. Yaklaşık 2 ay önce araştırmalarım sonucu Korhan Taviloğlu Hocamızı buldum. Kendisi bende ki sıkıntının; iç makat sarkması, hemeroit ve çatlak olduğunu söyledi. Bunun çözümü için THD ameliyatı olmam gerektiğini bunun yanısıra lazer ile ameliyatın tamamlanacağını yırtık için ise botoks uygulaması yapmaları gerektiğini söyledi. 6 gün önce Korhan hocam ve ekibi ameliyatımı yaptı. Ameliyattan 4 gün sonra yavaş yavaş sorunların çözülmeye başladı. 20 yıl sonra bu hissi yaşamak inanılmaz birşey. Taviloğlu ekibine gerek bu başarılı ameliyatları için gerekse ameliyat sonrası ilgi ve alakaları için sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

RZUA, 26 Ekim, 2016, Alanya

İki sene önce makat çatlağı nedeni ile ameliyat geçirdim ve sonrasında dayanılmaz ağrılarım başladı. Nerede ise gitmediğim doktor kalmadı ve bana ‘’sen naz yapıyorsun’’ deyip yollamaya ve sinir hapları yazmaya başladılar. Arkadaş tavsiyesi ile Korhan hocaya geldiğimde bana anismus teşhisi koydu ve Botoks iğneleri ile beni tedavi etti. Ne yalan söyleyeyim intiharı düşünür hale gelmişken şu an nerede ise hiç ağrım kalmadı diyebilirim. Allah hocamdan razı olsun.

EB, 12 Ekim, 2016, KKTC

Sene başında dayanılmaz makat ağrılarım başladı. Gittiğim çeşitli doktorların önerdiği, krem, fitil, şurup ve haplar fayda etmeyince doktor arayışına girdim ve Taviloğlu Proktoloji’ye randevu aldım. Bana makat sarkması ve makat yırtığı teşhisi konuldu ve çok başarılı bir ameliyat ile her iki derdimden de kurtuldum. Sabahları büyük abdes sonrası saatler boyu süren ve adeta günümü cehenneme çeviren dayanılmaz sancılardan kurtuldum. Daha önce Korhan hocaya başvurmadığıma çok pişmanım. Tüm ekibe teşekkürlerimle.

SK, 5 Eylül, 2016, İstanbul

Tam bir sene makat bölgesinde sivilce ile uğraştım ve bir çok Cildiye doktoruna gittim ve verilen merhemlerin hiçbiri işe yaramadı. Sonunda bir ahbabımızın tavsiyesi ile Korhan hocaya gittik ve kendisi makat fistülü teşhisi koydu. Bana çok başarılı bir endoskopi ve lazer ile ameliyat yaptı ve şükürler olsun ki, fistülden eser kalmadı. Korhan bey ve ekibine müteşekkiriz.

ASG, 31 Ağustos, 2016, İstanbul

Makat kanaması ve ağrısı şikayetlerim tavan yapınca ve diğer tedaviler yarar sağlamayınca Korhan beye gittim. Ameliyattan sonra 6 hafta içinde tam bir iyileşme durumuna kavuştum. Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.

SÖ, 13 Temmuz, 2016, İstanbul

Basur ve makat çatlağı derdimi ameliyata gerek biırakmadan boğma ve Botoks tedavisi ile çözen Korhan bey ve ekibine sonsuz teşekkürler.

GE, 27 Haziran, 2016, İstanbul

Tam 8 yıldan beri makat yırtığı belası ile uğraşıyorum. Bu nedenle, iki kez kas kesme ameliyatı olduğum için doktorum üçüncü ameliyatın yapılamayacağını ve yapılırsa büyük abdes kaçırmasına yol açağını anlattı. Bu kadar yıl sonra, her sabah aynı kabusu yaşamak canıma tak edince, araştırmalarım sonunda Taviloğlu Proktoloji’den randevu aldım. Korhan hoca çok detaylı ve daha önce bana yapılmayan bir muayene sonrasında, bende kronikleşmiş bir makat yırtığı olduğunu, ancak buna neden olan asıl sorunun gizli makat sarkması olduğunu anlattı ve kas kesmeden, THD ameliyatı ile bu sorunu kolaylıkla çözdü. Sabahları bu kabusun sona ermesine inanamıyorum adeta. Korhan hoca ve ekibine saygılarımı sunuyorum.

BU, 22 Haziran, 2016, İstanbul

Makat fistülü ve makat çatlağı tanısı alınca, fakülteden hocam olan Korhan hocaya randevu aldım. Hocam, lazer ile çok başarılı bir ameliyat ile beni hem makat fistülü, hem de makat çatlağı derdimden kurtardı. Kendi ve kıymetli ekibine çok teşekkür ederim.

Dr. MD, 17 Haziran, 2016, İstanbul

Büyük tuvalet ihtiyacımı giderdikten sonra dayanılmaz ağrılarım olunca bir polikliniğe gittim ve bende makat çatlağı olduğunu söyleyip, Botoks iğnesi yaptılar ve bu şekilde derdimin şifaya kavuşacağını söylediler. Aradan aylar geçmesine rağmen düzelme olmayınca hem yaptığım araştırmalar, hem de dostların tavsiyesi ile 3 ay önce Korhan hocaya gittim. Kendisi daha önce bana yapılmayan bir şekilde çok ayrıntılı bir muayene yaptı ve bende makat çatlağı olduğunu, ancak buna asıl neden olan problemin gizli makat sarkması olduğunu açıkladı. Hoca bana THD ameliyatı uyguladı ve lazer ile çatlağı yaktı. Halen büük tuvalet sorunlarımdan eser kalmadı, hocama çok teşekkürler. Daha nice hastalara şifa dağıtmasını dilerim.

ŞL, 17 Haziran, 2016, İstanbul


Uzmanlık Alanları:
Genel Cerrahi
Kolorektal Cerrahi
Laparoskopik Cerrahi
Kanser Cerrahisi
Robotik Cerrahi
Endoskopi
Meme Hastalıkları