Özel Sekreter ve Randevu: (0212) 219 84 84 / (0530) 326 06 96
       

Hasta Görüşleri

Sayın Prof. Dr. Korhan Taviloğlu, Geçirdiğim rahatsızlığın teşhisi ve tedavisinde bana destek veren ve 17 Mart, 2015 tarihindeki ameliyatımı başarıyla gerçekleştirerek sağlığıma kavuşmamda yardımlarını esirgemeyen başta Zatıaliniz olmak üzere, tüm asistan doktor, ameliyathane ekibi, hemşireleriniz, ilgili bölüm sekreteryası ve bütün klinik personeline yoğun ilginizden ve yakınlığınızdan dolayı sonsuz şükranlarımı sunarım. En derin saygılarımla,

KİAR, Suudi Arabistan Askeri Ataşesi, 07 Nisan, 2015

Uzun süreden beri beni rahatsız eden Fistül ve Hemoroid sorunumu,tek seferde başarılı Lazer ameliyatıyla gideren ve 3 aylık iyileşme döneminde de yakın ilgilerini esirgemeyen Korhan hocama ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum...

YNT, 4 Nisan, 2015, İstanbul

Paylaşımlarınızı merakla takip ediyorum. böylesine konular net ortamında çok fazla ama hep eğitimsiz insanlar tarafından yazılıp çiziliyor. bu konuları bizim anlayabileceğimiz şekilde bize aktardığıınz için teşekkür ediyorum.

AS, 29 Mart, Zonguldak

On yıl önce kıl dönmesi için özel bir hastanede flep ameliyatı oldum. Ancak, ameliyat sonrasında birçok kez apse oldu ve patladı ve bir türlü rahat edemedim. Yıllar sonra cesaretimi topladım ve uzun araştırmalar sonunda Korhan hocaya gittim. Bu defa ameliyata gerek kalmadan poliklinikte lazer ile yakarak sorunumu ameliyata gerek kalmadan çözdü.

SB, 27 Mart, 2015, İstanbul

Bir yıl önce anal fissür sorunum olunca meslektaşım Korhan beye gitmeye karar verdim ve Botoks enjeksiyonu ile beni tamamen sağlığıma kavuşturdu. Bir yıl sonra aynı sorunum tekrarlayınca yine Korhan beye başvurdum ve tekrar sağlığıma kavuştum, iyiki varsınız değerli meslektaşım.

GA, 10 Şubat, 2015, İstanbul

Tam 10 yıldan beri makatta meme, büyük abdes yaparken zorlanma ve acı yakınmaları çekiyordum ve son bir yıldan beri şikayetlerim dayanılmaz bir hal aldı. Gittiğim birçok doktor ameliyat önerince, Korhan hocaya gitmeye karar verdim. Bana ameliyat teklif edince, tereddütsüz kabul ettim. Hoca, önce kolonoskopi yaptı ve sonrasında Longo ameliyatı ile beni üç ayda sağlığıma döndürdü.

MB, 06 Şubat, 2015, Çorlu

Dışkılama sırasında, makatta dayanılmaz ve adeta cam çiziği gibi ağrılarım olunca, gittiğim cerrah anal fissür teşhisi ile ameliyata alacağını söyledi, iki cerrah daha dolandım, aynı şekilde ameliyat dediler. Çevremden ve netten yaptığım araştırma ile Korhan beye gittim. Kendisi Botoks iğnesinin bana uygun olduğunu ve eğer başarılı olmazsa ameliyat edeceğini anlattı. Bugün iğneden sonra tam dört ay oldu ve hiç şikayetim kalmadı. Hocama geldiğime o kadar mutluyum ki anlatamam.

RGS, 04 Şubat, 2015, İstanbul

İki ay önce kuyruk sokumundan akıntı şikeyetim başlayınca babama zamanında kıl dönmesi ameliyatı yapan cerraha gittik ve doğal olarak bana da ameliyat önerdi. Babamın ameliyattan sonraki dönemi çok sorunlu geçtiği için uzun süre araştırdıktan sonra Korhan hocaya gittik. Korhan hoca, yarayı uyuşturup lazer ile kıl dönmesi kesesini yakacağını ve diş tedavisi gibi olup, aynı gün işime devam edebileceğimi anlattı. Hakikaten dediği gibi oldu ve sorunsuz bir şekilde sadece duş yaparak 6 hafta sonunda tam olarak sağlığıma kavuştum. Korhan hocamın ellerine sağlık.

ACF, 29 Ocak, 2015, İstanbul

Dört yıl kadar önce Adana’da yaşarken kaydırma yöntemi ile kıl dönmesi ameliyatı oldum. Ancak, ameliyattan bir yıl sonra kuyruk sokumundan akıntı sorunum aynen geri döndü. Yanında çalışmakta olduğum doktor, eskiden tanıdığı Korhan hocanın bu sorunu çözebileceğini söyledi. Korhan hocaya göründüğümde, ameliyatsız lazer yöntemi ile yarayı yapıştırbileceğini söyledi. Yaklaşık 15 dakikalık çok başarılı bir müdahale ile yürüyerek klinikten ayrıldım. Altı haftanın sonunda tüm şikayetlerim geçti ve akıntım sonlandı. Korhan hocaya sonsuz teşekkürler.

OG, 26 Ocak, 2015, İstanbul

Makat fistülü, fissür ve hemoroid sorunum için iki ayrı hastanede ameliyat önerildi. Her iki cerrahın teşhisi aynı olmasına rağmen çok farklı ameliyat teknikleri önermesi kafamı çok karıştırdı. İş yerimde müdürüme sorunumdan bahsedince, kendisi bana ‘’neden Korhan hocaya gitmiyorsun, bence sorununu kolaylıkla çözer’’ dedi. Bunun üzerine hocayı internetten araştırdım ve müdürümün dediği gibi bu konu ile yoğun bir şekilde uğraştığını anladım. İki ay önce Korhan bey beni gayet başarılı bir ameliyat ile bu dertten kurtardı. Kendisine minnettarım.

MŞÖ, 23 Ocak, 2015, İstanbul


Uzmanlık Alanları:
Genel Cerrahi
Kolorektal Cerrahi
Laparoskopik Cerrahi
Kanser Cerrahisi
Robotik Cerrahi
Endoskopi
Meme Hastalıkları