Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Basur mu, makat çatlağı mı?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Basur mu, makat çatlağı mı?
Basur mu, makat çatlağı mı? 5 Yıl, 3 Ay önce Karma: 1  
Dün genel cerraha gittim. Basur şikayeti ile. Arada kanamam oluyordu elime şişlik geliyordu ama ayndan baktım kendisi kayboluyor o sisligin ayrica kaşıntı vardi. Doktor eliyle muayene etti makat catlagi var hemoroidin yok dedi. Peki bu şişlik ne ben anlayamadim. Herkeste mi boyle acaba . fitil surup ve krem verdi
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Basur mu, makat çatlağı mı? 5 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Makatınızda beliren şişliğin basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) olduğundan şüphelenerek doktora gittiğinizi, ancak muayenede makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) saptandığını belirtmiş ve ekibimizden bu şişliğin ne olabileceği konusunda yorum talebinde bulunmuşsunuz. Ekibimiz sanal ortamda bir hekimin tanısının doğruluğu, bir tetkikin, ilaç, tedavi veya ameliyatın gerekliliği yada etkinliği gibi konularda yorum veya ön görüşme yapmamaktadır. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi uygun olmadığı gibi, bazı durumlarda işleri daha karmaşık hale getirebilir. Bu soruyu, ekibimiz yerine tanıyı koyan hekime yöneltmeniz gerekir. Tanı ve tedavi ile ilgili herhangi bir şüpheniz olması durumunda, doğru yaklaşım farklı bir hekime ikinci görüş almak amacı ile muayene olmaktır. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’bağırsak ve makat hastalıklarının ameliyatsız ve ameliyatlı tedavisi’’ konusunda hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi
www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1