Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Şiddetli basur çatlak sancısı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Şiddetli basur çatlak sancısı
Şiddetli basur çatlak sancısı 3 Yıl, 2 Ay önce Karma: 1  
Hayırlı günler hocam bende var basur çatlak çok şiddetli sancısı neyapabilirim Bilmiyorum
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 780
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Şiddetli basur çatlak sancısı 3 Yıl, 2 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Makatta ağrı: makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat fistülü ve apsesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), makat darlığı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-darligi.html), anismus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), kriptit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anal-kriptit.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), iltihabi bağırsak hastalıkları, cinsel temasla bulaşan hastalıklar (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html), makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), kuyruk sokumu kemiği ağrısı (koksikodini), taşlaşmış dışkı (fekal imparksiyon), soliter rektal ülser sendromu (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lser-sendromu-2.html), vb. hastalıklarda görülür. Sorununuz için bulunduğunuz bölgede, bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konularında hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu - Taviloğlu Proktoloji Ana Sayfa
Taviloğlu Proktoloji - Powered by vBulletin
Genel Cerrahi Forumları - Prof. Dr. Korhan Taviloğlu - Powered by vBulletin
DrTaviloglu.TV :: Ana Sayfa
Hemoroit, hemoroid tedavisi
https://www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
http://tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
http://www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 10/01/2021 17:07 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1