Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kabızlık ve makattan kanama var, kanser miyim?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kabızlık (Konstipasyon) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kabızlık ve makattan kanama var, kanser miyim?
Kabızlık ve makattan kanama var, kanser miyim? 4 Yıl, 1 Ay önce Karma: 1  
İyi akşamlar ben çok kabız oluyorum ve makatımdan kan geliyor doktora gittim bişey olmayacağını söyledi hocam Bu neden kaynaklanıyor acaba Kansermiyim diye çok korkuyorum Ve bu arada bi panik atak hastasıyım Çok korkullarım var
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kabızlık ve makattan kanama var, kanser miyim? 4 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Makattan kanama ve kabızlık yakınmalarınız: basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), kriptit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anal-kriptit.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), bağırsağın divertiküler hastalığı, bağırsak polipleri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...irsak-polipleri.html), bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), Paget hastalığı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...paget-hastaligi.html), iltihabi bağırsak hastalığı, kan sulandırıcı ve ağrı kesici ilaçlara bağlı olan kanamalar ve cinsel temasla bulaşan makat hastalığı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html)
nedeni ile olabilir. Sorununuz için ilinizde veya yakınında bir Tıp Fakültesi veya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başvurarak ikinci görüş alabilirsiniz. Yalnız proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konusunda hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1