Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

makatta bir şey varmış hissi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: makatta bir şey varmış hissi
makatta bir şey varmış hissi 3 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
merhabalar,yaklaşık 1 hafta kadar önce ciddi bir koksiks ağrısı yaşıyordum. düşmedim bir şey yaşamadım. bu ağrı giderek azaldı.şimdi de 3-4 gündür süren makatımda bir şey varmış hissi var. sanki hala tuvaletim varmış gibi ya da oradan bir şey düşücekmiş gibi. foruma göz attım hastalıkların hiç bir belirtisi yok. yani kabızlık,kaşıntı acı falan yok. dışkı yaptıktan sonra uzun bir süre sızlıyor. herhangi bir kanama ya da zorlanma da yok. salgın yüzünden hastaneye de gidemiyorum.ne yapmamı önerirsiniz?
Noreply (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:makatta bir şey varmış hissi 3 Yıl, 11 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Makatta dolgunluk hissi: huzursuz bağırsak sendromu, hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html), anismus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html), bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), bağırsağın divertiküler hastalığı, soliter rektal ülser sendromu (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lser-sendromu-2.html) vb. nedenlerle görülür. Bu tür durumda incelemelere detaylı bir makat muayenesi ile başlanır. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konusunda hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1