Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Internal hemoroid ve rektal mukozal prolapsus
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makat Sarkması
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Internal hemoroid ve rektal mukozal prolapsus
Internal hemoroid ve rektal mukozal prolapsus 5 Yıl önce Karma: 0  
Merhaba hocam. Hikayem şu uzun süredir basur sandığım makat dışında sarkma mevcuttu kanama ve ıslaklık dışında hiçbir şikayetim yoktu tabi bilgisizliğimden kaynaklanan uzun süreli tuvalette kalma ve ıkınmalar mevcuttu. Bir gün aniden bağırsak paraziti zannettiğim kaşınmalar başladi ve hoçbir doktora gitmeden kurttur diyerek kendi kendime yanlış tedavi uyguladım ve parazit ilaçlari ve laksatif ilaçlar kullanip o bolgeyi kotu duruma getirdim bilmeden tam bir cehalet. Herneyse aklım başıma geldi ve doktora gittim kolonoskopi yapıldıkonulan teşhis ise iç hemoroid ve rektal mukozal prolapsus makat dışına 2cm kadar bir sarkma var. Şimdiye kadar herkes longo dedi ve araştırmalarım sonucu longonun meşakatli bir girişim olduğu ve tecrübeli eller tarafindan
yapılmasi gerektigini ogrendim.insallah ameliyatsız bir secenek de mevcuttur. Planim su maddi durumum uygun olmadigi icin yazin calisip para kazanip sizin yanınıza gelmek ve tedavimi sizin yapmaniz. Lakin size sormak istediğim yazin calisirken bu sure zarfinda ben o sarkmayi hic icine itmiyorum cok acittigi icin denedim iki kere hatta kabiz oldum hep itmem gerekiyor mu onu da bilmiyorum. Bu sure zarfinda o doku disarda oldugu icin o bolgede enfeksiyonu engellemek icin ne yapabilirim? Herhangi bir bariyer krem vb? Anlayışınız ve sabrınız için teşekkürler
Deniz48 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Internal hemoroid ve rektal mukozal prolapsus 4 Yıl, 12 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Öncelikle, rektal mukozal prolapsus için herhangi bir ilaç tedavisi yoktur ve ameliyat ile tedavi edilebilen bir durumdur. Bu tür bir tedavi için hiçbir zahmete girmeden, sorununuza bir Tıp Fakültesi veya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde SGK kapsamında çözüm bulabilmeniz mümkündür.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1