Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Sistorektosel ameliyatı sonrası dışkılama sorunu
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makat Sarkması
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Sistorektosel ameliyatı sonrası dışkılama sorunu
Sistorektosel ameliyatı sonrası dışkılama sorunu 3 Yıl, 5 Ay önce Karma: 1  
Merhaba hocam sizi uzun zamandan beri takip ediyorum ben Kırklareli sen yazıyorum iki ay önce sistorektosel laporaskopik ameliyat geçirdim benim kaslarım zayıf olduğu icin zor dıskama sorunum var manometri ve defe kofrafi yapıldı ameliyattan bir ay sonra seansa .................................... cihazı verildi vajinal yoldan uygulama yapıyorum makat kaslarım icin sizin sayfanızda bir aparat gördüm ama onu nasıl alabilirim yardımcısı olursanız çok sevinirim hocam herhangi biri olabilir bana yardımcı olabilir misiniz hocam çok zor durumdayım
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 780
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Sistorektosel ameliyatı sonrası dışkılama sorunu 3 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Ekibimiz ameliyat sonrasındaki sorular ile ilgili sanal ortamda yorum yapmamaktadır. Lütfen ilgili ameliyatı gerçekleştiren cerraha veya cerrahi ekibe başvurunuz ve sorularınızı onlara yöneltiniz.

Hastanın ameliyat sonrasındaki ilk üç aylık dönemde ilgili cerrahın takip ve tedavisi altında olması gerekir. Bu dönemin sonrasında sorununuzun devam etmesi halinde, yalnız proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konusunda hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1