Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

4. Boyuttaki Hemoroid
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: 4. Boyuttaki Hemoroid
4. Boyuttaki Hemoroid 12 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Dr bey saygılar sizin adınızı bir arkadaşımdan aldım,bende yaklaşık 17 yıldır hemeroit var git git rahatsızlık veriyor,zaman zaman dışarıya çıkıyor zaman zamanda içerde kaşıntısı oluyor belime agrı veriyor sinir yapıyor piyasadaki fitiler yetesiz artık yetmiyor,bana en yakın ......................... hastanesine gitim film çekildi 4 boyutuna geldiği söylendi ameliyat olmam gerektiğini söylediler hastanede longo die bir ameliyat sistemi ile yapıyorlarmış sizce longo ile ameliyat olmam iyimi mali durumum iyi değil bir daha tekrarlarsa uzun süre beklerim bir kerede kurtukmak istiyorum rice ediyorum bu konuda fikrinize çok ihtiyacım var yardımcı olur yol gösterirseniz minettar olurum saygılar.
filizzeynep (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 26/09/2011 10:49 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:4. Boyuttaki Hemoroid 12 Yıl, 7 Ay önce Karma: 1  
Size çok geçmiş olsun, hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) sorunu nedeniyle size Longo ameliyatı önerildiği anlaşılıyor. İlgili linkte ameliyat ve sonuçları ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ancak, ben sizin için Longo ameliyatı (www.hemoroiduzmani.com/135/cerrahi-tedavi/longo-ameliyati.html) iyimidir, değilmidir sanal ortamda doğal olarak bilemem. Bunu ancak size muayene eden hekim açıklayabilir. Ameliyat yöntemlerinde Longo yöntemi iyidir, diğeri kötüdür diye bir gerçek yoktur. Hemoroid tedavisinde (www.hemoroiduzmani.com/122/hemoroid-tedavisi.html) tek tür bir tedavi ve ameliyat yöntemi yoktur, tüm ameliyat teknikleri hastanın yakınmaları ve sorununun derecesine göre belirlenir. Muayenede hekimlerin değerlendirmesi arasında farklılıklar olabilir. Ayrıca, yöntemi uygulayan hekimin deneyimi de çok önemlidir. Bu konuda ideali, tüm yöntemler üzerinde deneyimi olan ve hemoroid veya makat bölgesi sorunları üzerine yoğunlaşan bir cerrahı (proktoloji uzmanı, proktolog, kolorektal cerrah - www.barsakcerrahisi.com) tercih etmektir. Acil şifa dilerim.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

(0530) 326 06 96
www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/drtaviloglu
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/pages/Hemoroid-Uzman%C4%B1/113046168767286
twitter.com/hemoroiduzmani
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 26/09/2011 14:37 tarafından .
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1