Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat çatlağı yada yırtığı hak.
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat çatlağı yada yırtığı hak.
Makat çatlağı yada yırtığı hak. 6 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhaba öncelikle sizinle ilgili çok video izledim çok yazı okudum. Durumum şudur ki ben 27 yaşında hemcinslerinden hoşlanan ve ters ilişki diye adlandırılan ilişki yaşamaktayım ve sanırım son ilişkimde bir yırtık söz konusu oldu kendi yöntemlerimle ......................., ......................., ....................... gibi kremlerle geçirebileceğimi düşündüm ama olmadı cam batar gibi yada jilet kesiği gibi bir acı yaşamaktayım. Gittiğim bir doktor direk ameliyat edilmesi gerekiyor dedi. Özel hastane olduğu için para tuzağı mı acaba diye düşünmedim değil doktor çok güven de vermedi Zaten hocam videolarınızda izlediğim kadarıyla ameliyat en son yöntem diyorsunuz ben ameliyata şuan sıcak bakmıyorum botox'u da gittiğim doktor önermiyor siz daha fazla güven verdiğiniz için size gelmek istiyorum şuan için sizce ne yapmalıyım ayrıca ameliyat ve botox ücretleri nedir maddiyat önemli çünkü 8 aydır işsizim şimdiden teşekkür ederim . Saygılarımla.
emremilas (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 03/07/2017 12:03 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat çatlağı yada yırtığı hak. 6 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Makat çatlağı için ameliyatsız (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...liyatsiz-tedavi.html) ve ameliyatlı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) çeşitli tedavi yöntemleri mevcuttur. Hastalar için hangi tedavi seçeneğinin uygun olduğu, ancak detaylı bir makat muayenesini (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makat-muayenesi.html) takiben anlaşılabilir. Muayene edilmeyen hiçbir hastaya, hastanın şüphesi yada farklı bir hekimin tanısı üzerinden tanı konulamaz, doğrulanamaz veya girişim yada ameliyat ile ilgili fiyat bilgisi verilemez. Hastanın muayenesi sırasında daha deneyimli bir hekimin, farklı bir ön tanısı ve bunu kesinleştirmeye yönelik ek tetkikler talebi olabilir ve bu şekilde hastalığın tanı ve tedavisi çok farklı bir boyuta taşınabilir. Bu nedenle, size fikir veya bilgi verebilmek için, hekimlik sanatının temel taşı olan muayeneden geçmeniz gerekir. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz. Taviloğlu Proktoloji’nin, SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı gibi sosyal güvenlik kurumları ile anlaşması yoktur.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 03/07/2017 12:08 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1