Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kronik Anal Catlak
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kronik Anal Catlak
Kronik Anal Catlak 5 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
Merhaba Korhan Bey,

Ben 2.5 sene once dogum yaptim, ve dogum sirasinda anal catlagim oldu.
Yurtdisinda yasiyorum, fakat kucuk bir yerde yasadigimdan olanaklar cok iyi degil burada. Hemoroid dedi pratisyen doktorlar ilk 2 ay. Fakat cok agriliydi. Sonunda bir kolon doktoruna sevkedildim ve anal fissurun varligindan haberim oldu. Bana bir krem vermisti, sonrasinda ameliyat dedi (botoks ya da baska bir yontem uygulamiyorlar). Ameliyat olmadim. Cok agrili bir 1 sene gecirdim. SOnra azalarak yok oldu agrilarim. yaklasik 1 sene boyunca hic bir agrim ve kanamam olmadi. fakat 6 ay oncesinde tekrar basladi. Agrilarim tum gun surebiliyor, is ve sosyal hayatim negatif sekilde etkileniyor. Eylul gibi Tr'ye kesin donus yapacagim, ve ancak o zaman tedavime baslayabilecegim.

Benim sorum, kronik fissur icin botoks uyguluyor musunuz? Basari orani nedir?
Lazerle yarayi kesince daha buyuk bir yara olusmuyor mu?

Ve sizden Eylul ayi icin simdiden randevu almak mumkun mu?
ocugun (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kronik Anal Catlak 5 Yıl, 10 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Gebelik döneminiz sonrasında bir makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) sorunu yaşadığınız belirtmiş ve halen makat ağrısı sorunununuz olduğunu yazmışsınız. Makat ağrısı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html) sadece makat çatlağı nedeniyle olmaz, ilgili linkte belirtilen pekçok nedenle olabilir. Sorununuz kronik makat çatlağı ise, bu durumda Botoks tedavisi (uzun yıllardan beri uygulamaktayız) ile rahatlama oranınız % 75, ancak sorunun zaman içinde tekrarlama oranı % 70 civarındadır. Bu nedenle, sizin özelinizde beklediğiniz yanıtı ancak detaylı bir makat muayenesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makat-muayenesi.html) sonrasında anlaşılabilir. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph

Cvp:Kronik Anal Catlak 5 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
Cok tesekkur ederim.

Buradaki doktor anal fisur teshisi koymustu. Size muayene olmak ve tedavi olmayi cok isterim.
ocugun (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1